Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

DOĞALGAZ YATIRIMLARI MELİKGAZİ’DE ELE ALINDI

Bu haber 04 Ocak 2019 - 11:39 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
DOĞALGAZ YATIRIMLARI MELİKGAZİ’DE ELE ALINDI

*HEDEF ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL İÇİNDE TÜM KAYSERİ’Yİ DOĞALGAZ İLE BULUŞTURMAK.

Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye çalışmaları ve seçim gezilerinin yanı sıra şehrin geleceğine yön verecek yatırım ve projelerin ele alındığı istişare toplantılarına büyük önem verdiklerini ve son olarak Kayseri’nin en önemli yatırımcı kuruluşu olan Kayserigaz yetkilileri ile 2019 yılı projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Kayserigaz Genel Müdürü Adem Dincay ve kurum yöneticilerinin katıldığı toplantıda Kayserigaz olarak 2019 ve daha sonraki yıllar için şehrimiz adına yapılacak yeni proje ve yatırımlarla ilgili istişarede bulunduklarını belirten Başkan Büyükkılıç “ Her zaman uyum içerisinde şehrimize hizmet ettiğimiz Kayserigaz ile yeni dönemde tüm Kayseri’yi ele alarak her ilçemize, her hanemize nasıl doğalgaz hizmetini götürebilirizin çabası ve gayreti içerisinde olacağız. Hedefimiz önümüzdeki 5 yıl içerisinde tüm Kayseri’yi doğalgaz ile tanıştırmak ve kullanımını yaygınlaştırmak olacaktır.”dedi.  (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA