Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
MEHMET ALP CENGİZ

DUMANALTI ET SANATLARI HİZMETE AÇILDI

Bu haber 28 Ekim 2018 - 16:43 'de eklendi ve 484 kez görüntülendi.
DUMANALTI ET SANATLARI HİZMETE AÇILDI

Dumanaltı Et Sanatları hizmete açıldı.

İşletmesini 25 yıllık tecrübesi ile Daniş Sarı ve Canan Kaya’nın üstlendiği Dumanaltı Et Sanatları Tuna caddesinde müşterilerine hizmet vermeye başladı.

İşletmeci Daniş Sarı, et çeşitlerini ızgarada sanata dönüştürdüklerini belirterek, Kayseri’ye farklı bir damak lezzeti sunmak istediklerini söyledi.

Müşterilerin eti kendileri seçerek kendi menülerini oluşturabileceklerini söyleyen Sarı, etlerin tamamen çiğ olarak görsel olduğunu ve hayvanların özenle veteriner kontrolünde seçildiğini ve aynı hassasiyetle kesildiğini  belirterek, bu konuda iddialı olduklarının altını çizdi.

İşletmeci Canan Kaya ise sabah saat 9’dan gece saat 12’ye kadar hizmet verdiklerini kahvaltıdan çorbaya et’ten tavuğa çok zengin bir menüye sahip olduklarını söyleyerek özellikle ilik çorbasını, billur ve uykuluğu müşterilerine tavsiye ettiklerini vurguladı.

27 Ekim tarihi itibariyle hizmete başladıklarını söyleyen Kaya, “Misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz, ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz restoranımıza herkesi bekliyoruz” dedi.

MEHMET ALP CENGİZ

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER