AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZDEN’DEN 23 NİSAN MESAJI

AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZDEN’DEN 23 NİSAN MESAJI

5 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYİP ERDOĞAN KAYSERİ’DE

5 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYİP ERDOĞAN KAYSERİ’DE

KUDER’DE  DIŞ TİCARET SEMİNERLERİ

KUDER’DE DIŞ TİCARET SEMİNERLERİ

KTB BAŞKANI BAĞLAMIŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

KTB BAŞKANI BAĞLAMIŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

KAYSERİ ERCİYESSPOR- YENİ ORDUSPOR :0-10

KAYSERİ ERCİYESSPOR- YENİ ORDUSPOR :0-10

DÜNYAYI KADINLAR İYİLEŞTİRİR!
DÜNYAYI KADINLAR İYİLEŞTİRİR!

LÖSEV olarak sadece 8 Mart’ta değil yılın her gününde kadına değer veren, kadınları üretime teşvik eden, hakları konusunda bilinçlendiren, kadınların eğitimi için olanaklarımızı seferber eden, onları maddi – manevi destekleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Bu anlayışla tüm dünya kadınlarının Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Lösemili ve kanserli çocukların tedavi sürecinde “anne” olarak kadınların canlarından can verdikleri çocukları yaşasın […]

LÖSEV olarak sadece 8 Mart’ta değil yılın her gününde kadına değer veren, kadınları üretime teşvik eden, hakları konusunda bilinçlendiren, kadınların eğitimi için olanaklarımızı seferber eden, onları maddi – manevi destekleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Bu anlayışla tüm dünya kadınlarının Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.
Lösemili ve kanserli çocukların tedavi sürecinde “anne” olarak kadınların canlarından can verdikleri çocukları yaşasın diye verdikleri insanüstü mücadeleye tanık olan, onların “kötü gün dostu” olarak yanlarında olup her türlü desteği sunan LÖSEV, kadınların yaşam şartlarının iyileştirilmesinin ne kadar vazgeçilmez olduğunun farkında. Bu nedenle çocuklarının hastalığı sürecinde terk edilen, yalnızlaşan, yoksulluğu katlanarak artan kadınlara kol kanat geriyor. Onların eğitimi, meslek edinmesi ve istihdamı alanında çalışmalar yürüterek, toplumsal yaşama ve iş hayatına aktif katılımlarını teşvik ediyor. Bu amaçla kurulan anne atölyeleri bu çalışmaların sadece bir örneği.
LÖSEV 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde lösemili ve kanserli çocuklarımızın anneleri ve kadın kanser hastaları için Türkiye’nin dört bir yanında moral etkinlikleri düzenlendi.
Kayseri’de gerçekleşen etkinlikte açıklama yapan Kayseri İl Koordinatörü Ayşegül ÇİFTÇİ, “Çocukları için zorlu şartlara göğüs geren kıymetli annelerimiz ve hastalıkla savaşan erişkin kanser hastalarımız için bu özel günü planladık. LÖSEV olarak her zaman onların yanında olup, kadınlarımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. 2000 yılında 5 anneyle yola çıktığımız anne atölyelerimize bir yenisini de Kayseri’de ekleyeceğiz. Anneler ve erişkin kanser hastalarımızın hem rehabilite olacağı hem de meslek öğrenebileceği atölyelerimiz ile kadınlarımıza fırsatlar yaratacağız. Atölye çalışmalarımız için hayırsever Kayseri halkının da desteklerini bekliyoruz” dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz