TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

EDEBİYATIN MEKTEBİ: FİKİR- KÜLTÜR-SAN’AT HÂKİMİYETİ 50 SAYIYI GERİDE BIRAKTI
  • EMRAHBEKÇİ
    • EMRAH BEKÇİ
    • EBEKCi@kayserihakimiyet2000.com
    • 25 Temmuz 2016 - 16:17:07

Efendim! Öncelikle bütün okurlarımıza saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz.
19 Ocak 2016 tarihinde ilk sayısı ile sizlerle buluşan ‘’Fikir-Kültür-San’at Hâkimiyeti’’ eki, 50 sayıyı geride bıraktı. Kayseri başta olmak üzere, ulusal ve uluslar arası birçok alanda ilgiyle takip edildi-edilmekte.
Ülkemizde yaşadığımız birçok vahim durum ve moral bozukluğuna rağmen, kendi milletinin lisanı ile yüreklere ‘edebiyat-fikir-kültür-san’at’ konularında temas eden ekimiz. Milletimizin moral seviyesini yukarıda tutmayı, yazım ve düşünce alanında kendine hedef çizen genç kardeşlerimize mektep olmuştur-olmaya devam etmektedir.
19 Ocak 2016 tarihinde Sayın Mustafa Cengiz, Ahmet Cengiz, Âlim Gerçel, Yaşar Elden Hocamızla birlikte bendenizin. Kayseri ve Anadolu’muza, yazımsal ve fikri olarak basılı neleri katkı sağlarız diye başlayarak şekillenen, vücuda gelen ve günümüzde bir edebiyat mektebi niteliğini taşıyan ‘’Fikir-Kültür-San’at Hâkimiyeti’’ yoluna hızlı adımlar ile devam etmektedir.
Hatta her Cumartesi günü, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Yazarlar Birliği Kayseri Şubesinin 2016 senesi başlarında organize ettiği ‘yazar okulu’ projesinden mezun olan genç kalemler. Sayın Güner Dinçaslan Hanımefendinin yönetiminde, ‘’Fikir-Kültür-San’at Hâkimiyeti Genç Eki’’ sizlerle beraber olacaktır. Genç ekinin, yazı sorumluluğu genç kalemlerde olacak. Kayseri dâhilinde ve Anadolu’da, edebiyat camiasıyla alakalı eleştiri ve görüşlerini okuyucuyla buluşturacak. Röportaj ve birçok yeni içerik barındıracaktır. Buradan ‘’Fikir-Kültür-San’at Hâkimiyeti Genç Ekini’’ hayata geçiren genç kalemlere başarılar diliyorum.
Efendim!
Bendenizde buradan, 50 sayıyı geride bıraktığımız şu dönemde, desteklerini esirgemeyen, başta ‘Kayseri Hâkimiyet 2000 Gazetesi’’ Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mustafa Cengiz, Yazı İşleri Müdürü Sayın Ahmet Cengiz ve Gazete İmtiyaz Sahibi Genç kardeşim Sayın Mehmet Alp Cengiz Beyefendilere Teşekkür ediyorum.
Ayrıca bendenizi sonuna kadar destekleyip yalnız bırakmayan Sayın Büyüğüm Âlim Gerçel ve Sayın Yaşar Elden’e, Erciyes Dergisi’ne, yöneticilerine de sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.
Bu yola çıkar iken ‘’Niyet hayır, akıbet hayır’ demiştik. Ve bugün gördüğümüz tablo ise daha nice gelecek akıbetlerin hayır olacağına işarettir.
Buradan Salı ve Perşembe günleri bizleri yalnız bırakmayan bütün okurlarımıza teşekkürlerimizi arz ederiz.
Saygı ve Sevgilerimizle

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz