Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

EFQM MÜKEMMELLİK MODELİ TANITIM EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bu haber 04 Eylül 2018 - 11:19 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.
EFQM MÜKEMMELLİK MODELİ TANITIM EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KalDer Kayseri Temsilciliği tarafından Kayseri Sanayi Odası Seminer Salonu’nda EFQM Mükemmellik Modeli Tanıtım Eğitimi gerçekleştirildi.KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın tarafından verilen eğitime 10 farklı kurumdan 15katılımcı dahil oldu. Orta ve üst kademe yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen eğitimde EFQM Mükemmellik Modeli tanıtıldı; modelin temel kavramlarından ayrıntılı şekilde bahsedildi. Grup çalışmaların yapıldığı ve yakın tarihte ödül almış kurumlardan güncel örneklerin de paylaşıldığı eğitimin genel memnuniyet oranı 5 üzerinden 4,6 olarak gerçekleşti.

Yalçın, “Katılımcılarımızın bazıları geçtiğimiz Erciyes Mükemmellik Zirvesi’nde yapılan çekilişle ücretsiz eğitim almaya hak kazanan üyelerimizdi. Her bir katılımcımız eğitime aktif şekilde dahil oldu; soruları ve paylaşımları ile katkı sağladı.” dedi. Yalçın,EFQM Mükemmellik Modelinin mükemmeliğe yolculukta olgun kurumu özetle ‘paydaş beklentilerini en iyi şekilde anlayan, karşılayan ve bunu sürdürülebilir kılan kurum’ olarak tanımladığını belirtti.

Eğitim, sertifika takdimi ve çekilen fotoğrafla son buldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER