BÜYÜKKILIÇ, 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ

BÜYÜKKILIÇ, 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ

HALK EĞİTİM KURSUNUN STAJINI AVRUPA’DA YAPTILAR

HALK EĞİTİM KURSUNUN STAJINI AVRUPA’DA YAPTILAR

GENÇ BİRLİK’TEN SAĞLIK TARAMASI

GENÇ BİRLİK’TEN SAĞLIK TARAMASI

AGÜ İLE MAGNET PROTOKOL İMZALADI

AGÜ İLE MAGNET PROTOKOL İMZALADI

ÇOLAKBAYRAKDAR: VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

ÇOLAKBAYRAKDAR: VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

EFSANELER GURUBU PİDE GÜNÜNDE BULUŞTU
EFSANELER GURUBU PİDE GÜNÜNDE BULUŞTU

Efsaneler gurubu Pide gününde buluştu. Kayseri Basketbol Efsaneleri gurubu tarafından organize edilen ve Onur Ekmekçi-Fevzi Önder ikilinin basketbol camiasına emek verenlerini buluşturdukları anlamlı etkinlik Yıldırım pide’de Cumartesi akşamı gerçekleşti. İbrahim Yükseksöylemez, Mustafa Önder, Mustafa Cengiz, Sedat Çalışkan, Fevzi Önder ve Onur Ekmekçi bir araya geldiler.  Gurubun organizatörlüğünü yapan Onur Ekmekçi katılımcılara teşekkür ederken ayrıca “ […]

Efsaneler gurubu Pide gününde buluştu.

Kayseri Basketbol Efsaneleri gurubu tarafından organize edilen ve Onur Ekmekçi-Fevzi Önder ikilinin basketbol camiasına emek verenlerini buluşturdukları anlamlı etkinlik Yıldırım pide’de Cumartesi akşamı gerçekleşti.

İbrahim Yükseksöylemez, Mustafa Önder, Mustafa Cengiz, Sedat Çalışkan, Fevzi Önder ve Onur Ekmekçi bir araya geldiler.  Gurubun organizatörlüğünü yapan Onur Ekmekçi katılımcılara teşekkür ederken ayrıca “ Halil Taşçı ve Ömer Özbakır abilerimize Extra teşekkür ederiz.”dedi.

Efsaneler Pide gününde buluştular.

Pideler ve tatlılar yendi. Kritikler yapıldı.

Etkinliğe mazeretleri nedeni ile katılamayan başta Ahmet Çadırlı, Metin Yücel, Ömer Özbakır’ın yanı sıra katılamayan önemli isimler gelecek toplantılarda bir araya gelmek umudu ile söz verdiler.

Gurubun organizatörlüğünü yapan Onur Ekmekçi etkinlik ile ilgili yaptığı değerlendirmede  “Efsaneler Pide gününde bizleri yalnız bırakmayan İbrahim Yükseksöylemez, Mustafa Önder, Mustafa Cengiz, Sedat Çalışkan, Fevzi Önder ağabeylerimize ayrıca Cesur Hocamıza da çok teşekkür ederiz. Halil Taşci ve Ömer Özbakır abilerimize Extra teşekkür ederiz. Etkinliklerimiz önümüzdeki toplantılarda daha geniş katılımlarla devam edecek. Bütün basketbol ailesini yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Öte yandan toplantıya  antrenmanı nedeni ile geç kalan Fevzi Önder’e ceza kesildi ve gelecek etkinlikler için söz alındı. MUSTAFA CENGİZ

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz