Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

EĞİTİMİN HER KADEMESİNDE BİLİM MERKEZİ VAR 

Bu haber 24 Aralık 2018 - 11:23 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
EĞİTİMİN HER KADEMESİNDE BİLİM MERKEZİ VAR 

Kayseri Bilim Merkezi, eğitimin her kademesinde bilimsel destek vermeye ve bilimin eğitimin bir parçası haline gelmesine katkı sunmaya devam ediyor.
Kayseri Bilim Merkezi mevcut donanımı, bilimsel ve teknolojik altyapı imkanları ile 7’den 70’e tüm kesimlerin bilimsel süreçler hakkında bilgi edinmelerini, yetkinlik kazanmalarını, akademik başarılarının yanı sıra bilime olan ilgilerinin artırılmasını sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda geleceğin öğretmen adayları olan Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliklere katıldılar. Öğretmen adayları bu sayede okul dışı öğrenme ortamları ve burada gerçekleştirilen etkinliklere aktif katılım sağlayarak mesleki becerilerini geliştirme imkanına sahip oluyorlar. Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen uygulamaya 2018 yılında toplam 50 öğretmen adayı katılım sağladı.
Uygulamaya katılan Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği öğrencileri, Kayseri Bilim Merkezi’nde katıldıkları etkinliklerin gelecekleri açısından önemli faydalar sağladığını belirttiler. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA