BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

ELİTAŞ; BAŞKA YERLERDE RECEP TAYYİP ERDOĞAN YOK
ELİTAŞ; BAŞKA YERLERDE RECEP TAYYİP ERDOĞAN YOK

Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş Kayserinin Sarıoğlan ilçesinde konuştu. Elitaş, İran’daki karışıklığı örnek göstererek ‘’başka yerlerde Recep Tayyip Erdoğan olmadığı için durduramıyorlar susturamıyorlar’ ’dedi. Elitaş, il başkanlığı tarafından düzenlenen Sarıoğlan ilçesi teşkilat ziyaretinde konuştu. Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bizde gezi olayları nasılsa İran’daki olaylarda aynı dedi. Gezi olayları nasıl çıktı? Ne […]

Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş Kayserinin Sarıoğlan ilçesinde konuştu. Elitaş, İran’daki karışıklığı örnek göstererek ‘’başka yerlerde Recep Tayyip Erdoğan olmadığı için durduramıyorlar susturamıyorlar’ ’dedi.
Elitaş, il başkanlığı tarafından düzenlenen Sarıoğlan ilçesi teşkilat ziyaretinde konuştu. Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bizde gezi olayları nasılsa İran’daki olaylarda aynı dedi.
Gezi olayları nasıl çıktı? Ne oldu? Kimsenin bildiği yok. Birden bire bir şey oldu. Taksimde üç ağaç kesilecek diye tüm Türkiye ayağa kalktı. Belki Sarıoğlan’da da ayağa kalkan olmuştur. Belki Sarıoğlan’da da tencere tava çalan olmuştur. Türkiye’nin 81 vilayetinin 80 inde tencere tava çaldılar. Sebep, Taksimde üç tane ağaç kesilecek diye. Şimdi aynısı İran’da oluyor.
İran’daki olayın sebebi ‘’yumurta fiyatları’’. Yumurta fiyatları arttı diye İran ayakta 29 kişi dün itibarı ile olaylarda hayatını kaybetmiş.400 yaralı var. Düşünebiliyormuşsunuz arkadaşlar bir yumurta konusunda hak ararken 400 insanın yaralanmasına 29 insanın hayatını kaybetmesine sebebiyet verdiler. Aynısını Gezi olaylarında yaptılar. Bir kalkışma ama başka yerlerde Recep Tayyip Erdoğan olmadığı için durduramıyorlar. Susturamıyorlar. Şimdi bakıyorum İran’da bir haftadır yaşanan hadiselerle Gezi olaylarının nereden nereye hangi noktaya ulaştığını ve Türkiye’yi getirmek istedikleri noktanın ne olduğunu gördüğümüzde bu ihanet şebekelerinin bu hainlerin bu satılmışların amaçlarının hangi noktada olduğunu görüyoruz.
İnşallah Gezi olaylarındaki kardeşlerimiz iktidara muhalefet olsun diye tencere tava çalan kardeşlerimiz şu anda o günleri bu günden İran penceresinden bakıp geçmişe doğru dönüp derler ki biz hata yaptık. Biz bu ülkenin birliği ve beraberliği için bekası için elimizden gelen gayreti göstermemiz gerekir. Onların iyi niyetli olmadıklarını anlamış olabilirler. Devletin en büyük yerinde olanlar bile bunları dinlemek lazım bunları anlamak lazım zafiyetinde bulunmuşlardır. Ama şimdi İran’dan 2013 Gezi olaylarına baktığımızda ne kadar büyük bir zaaf ne kadar büyük bir ihanetin içerisinde bulunduklarını görmeleri gerekir. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz