BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU  HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN’IN YEŞİL DOKUSUNU HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

MHP ADAYLARI DSİ, TMO VE SÜHA TURİZMİ ZİYARET ETTİ

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

KAYSERİ’DE 952 BİN 629 KİŞİ SANDIK BAŞINA GİDECEK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

GAVREMOĞLU KONAĞI ONARILACAK

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

18 İŞADAMININ FETÖ’DEN YARGILANDIĞI DAVA ERTELENDİ

ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ
ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ

‘Günde Bir Ayet’ teması ile ‘Kebir Mezuniyet Töreni’ adı altında Kur’an Ziyafeti gerçekleştirildi. Endonezya’daki 16 şehir, 12 bölge ve 15 ülkede aynı anda tertip edilen söz konusu Kur’an Ziyafeti toplantısı, Kayseri’deki muhtelif fakültelerde okuyan Endonezya uyruklu öğrencilerin organizasyonunda, Taşçıoğlu Mümin Akan Kur’an Kursunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Müftüsü Doç. Dr.Şahin Güven, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı […]

‘Günde Bir Ayet’ teması ile ‘Kebir Mezuniyet Töreni’ adı altında Kur’an Ziyafeti gerçekleştirildi.
Endonezya’daki 16 şehir, 12 bölge ve 15 ülkede aynı anda tertip edilen söz konusu Kur’an Ziyafeti toplantısı, Kayseri’deki muhtelif fakültelerde okuyan Endonezya uyruklu öğrencilerin organizasyonunda, Taşçıoğlu Mümin Akan Kur’an Kursunda gerçekleştirildi.
Toplantıya İl Müftüsü Doç. Dr.Şahin Güven, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Saygı duruşu ve her iki ülkeye ait milli marşların okunmasının ardından, İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sıddık Kaya tarafından günün anlam ve önemine dair birer konuşma yapıldı.
Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda Endonezyalı hafızlar, sesleriyle iştirak edenlerin gönüllerine hitap etti, adeta büyüledi.
Toplantı sonunda Endonezyalı öğrenciler tarafından İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Okul Müdürü Sıddık Kaya’ya birer plaket takdim edildi. (İHA)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz