Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

“ENERJİSİNİ GÜNEŞTEN, GÜCÜNÜ HALKTAN ALAN” MELİKGAZİ BELEDİYESİ 

Bu haber 07 Ekim 2018 - 14:24 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
“ENERJİSİNİ GÜNEŞTEN, GÜCÜNÜ HALKTAN ALAN” MELİKGAZİ BELEDİYESİ 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye hizmet binası ile Pazar yerlerine kurulan Güneş Enerji Santralilerine (GES) ilişkin “Elektriğe ekstra bir para vermeden kendi ürettiklerimiz ile elektriğimizi karşılayan Kamu Kuruluşuyuz. Dolayısı ile enerjimizi güneşten alıyoruz” dedi.
Melikgazi Belediyesi’nin, belediye hizmet binasına ve Pazar Yerlerinin üzerlerine kurulan GES ile kendi elektriklerini ürettiğini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye hizmet binası ile üstü kapalı semt pazaryerinde olmak üzere toplam 7 ayrı GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİ ile 2018 yılında 3 milyon lira tasarruf sağladığını söyledi.
Güneş enerji sisteminde 6 ayrı proje üzerinde çalıştıklarını ifade eden Başkanı Memduh Büyükkılıç, ENERJİYİ GÜNEŞTEN, GÜCÜNÜ HALKTAN alan bir belediye olarak Melikgazi Belediyesi ilçenin her yerinde aynı kalite ve hizmeti sunduğunu sonuç olarak, semtler arasında sosyal denge, ahenk ve düzenin topluma barış, huzur ve dostluk olarak yansıdığını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER