TOMARZA-KEVENAĞIL MAHALLESİNDE BAYRAM ŞENLİĞİ

TOMARZA-KEVENAĞIL MAHALLESİNDE BAYRAM ŞENLİĞİ

FETÖ’NÜN GAYBUBET EVİNE BASKIN: 4 GÖZALTI

FETÖ’NÜN GAYBUBET EVİNE BASKIN: 4 GÖZALTI

KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

KOCASİNAN’IN YILDIZLARINA MUHTEŞEM YIL SONU ETKİNLİĞİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

YAZ DÖNEMİNDE DE BİLİMİN MERKEZİ

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI  10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 10 YILDA 640 MİLYON YARDIM YAPTI

ERCİYES KOLEJİ MEZUNLARINA MUHTEŞEM UĞURLAMA
ERCİYES KOLEJİ MEZUNLARINA MUHTEŞEM UĞURLAMA

Özel Erciyes Anadolu Lisesi 2017-2018 dönemi Mezuniyet Balosu yapıldı. 2017-2018 mezunları muhteşem bir törenle uğurlandı. Özel Erciyes Anadolu Lisesi’nden bu yıl mezun olan öğrenciler için Radisson Blu otelde bir gece düzenlendi. Geceye Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Gecede, Okul Müdürü Nurullah Demirezen’in konuşmasının ardından Müdür Yardımcısı […]

Özel Erciyes Anadolu Lisesi 2017-2018 dönemi Mezuniyet Balosu yapıldı. 2017-2018 mezunları muhteşem bir törenle uğurlandı.
Özel Erciyes Anadolu Lisesi’nden bu yıl mezun olan öğrenciler için Radisson Blu otelde bir gece düzenlendi. Geceye Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Gecede, Okul Müdürü Nurullah Demirezen’in konuşmasının ardından Müdür Yardımcısı Seval Gürel Deveci’nin hazırladığı öğrencilerin 4 yıllık mazilerini içeren duygu dolu video gösterildi. Gecede mezuniyet belgelerini ve plaketlerini alan öğrenciler keplerini fırlatarak bu anı kutladılar. 12. sınıflar birincisi Rukiye Ersay okul kütüğüne plaket çakmasının ardından bayrağı 11. sınıflar birincisi Sude Onay’a teslim etti.
ERCİYES KOLEJİ’NDE DİL EĞİTİMİNE BÜYÜK ÖNEM
Erciyes Koleji bünyesindeki Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi’nde yabancı dile büyük önem veriliyor. Öğrenciler derslerde edindikleri bilgileri, farklı etkinliklerle uygulamaya geçirme şansı da buluyorlar.
Erciyes Koleji Anadolu Lisesi’nde “Yabancı Dil Programı” yapıldı. Almanca Öğretmeni Fatma Sağlamdin, İngilizce Öğretmeni İlay Şahin ve Ayşegül Türkarslan, Edebiyat Öğretmeni Cesur Cingöz ve Tarih Öğretmeni Sıdıka Akyar tarafından hazırlanan “Yabancı Dil Programında” birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirildi.
9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen programda öğrenciler, tiyatro, müzik gibi etkinliklerle yabancı dillerini gösterme fırsatı buldular. Öğrenciler, öğretmenleri ve ailelerinin önünde başarılı bir performans sergilediler. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz