Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ERCİYES´İN ÇOCUKLARI DOĞAYI KUCAKLIYOR

Bu haber 01 Ekim 2018 - 11:12 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.
ERCİYES´İN ÇOCUKLARI DOĞAYI KUCAKLIYOR

TÜBİTAK 4004-Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları destekleme programı kapsamında Develi Hacı Kemal Kaman Ortaokulu adına koordinatör Esra Taş tarafından yürütülen proje ilgi odağı oldu.

Erciyes Üniversitesi, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi´nden uzman ve eğitmenlerin destekleri ile yürütülen ´´Erciyes´in Çocukları doğayı Kucaklıyor´´ adlı proje ile dezavantajlı 30 ortaokul öğrencisine disiplinler arası bir yaklaşım ile genel fen bilimleri ve doğa eğitimleri verildi.

Proje, İl Milli Eğitim Müdürlüğü,Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Develi Belediyesi, Develi Kaymakamlığı, Erciyes A.Ş. tarafından da desteklenmiştir. Erciyes Dağı´nda konaklamalı etkinlikleri gerçekleştirilen proje, Develi´de yapılan tanıtım sergisi ile 25 Eylül 2018 tarihinde tamamlandı. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER