CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

ERCİYESSPOR VAN’A GİDEMEDİ… KONGREYE GİDİYOR
ERCİYESSPOR VAN’A GİDEMEDİ… KONGREYE GİDİYOR

Kayseri Erciyesspor’  Asbaşkanı Yaşar Çalışır, yazılı bir basın açıklaması yaparak şu ifadelere yer verdi: Sayın Basın Mensupları  Kayseri Erciyesspor’ un Bugün’kü bulunduğu durumu ve geleceğine dair  siz değerli basın mensuplarını bilgilendirmek maksatı ile Bu basın bültenini yazıyorum. Ben Yaşar Çalışır Erciyesspor AS Başkanı olarak 18.08.2017 tarihinde saat 12:00 da kayseri gazeteciler cemiyetinde yaptığım basın toplantısında da […]

Kayseri Erciyesspor’  Asbaşkanı Yaşar Çalışır, yazılı bir basın açıklaması yaparak şu ifadelere yer verdi:

Sayın Basın Mensupları  Kayseri Erciyesspor’ un Bugün’kü bulunduğu durumu ve geleceğine dair  siz değerli basın mensuplarını bilgilendirmek maksatı ile Bu basın bültenini yazıyorum.

Ben Yaşar Çalışır Erciyesspor AS Başkanı olarak 18.08.2017 tarihinde saat 12:00 da kayseri gazeteciler cemiyetinde yaptığım basın toplantısında da takımın ve yönetimin durumunu siz basın mensupları ve kamuoyuna anlatmıştım  ve 15 günümüz var ve bu sürede elimden geleni yapacağıma söz vermiştim.

Toplantıda verdiğim sözlerin hepsini tuttuğumu bildiririm. Söz verdiğim gibi  takımın resmi işlerini hallettim maçlara çıkarmayı başardım takımın formalarını ve bütün masraflarını karşılayarak şimdiye kadar  iki hazırlık maçı : deplasman Konya Ereğli Maçı   içerde Kayseri Yolspor   iki resmi lig maçı  Rize Pazarspor – Ankara Demirspor  birde Türkiye kupa maçı olmak üzere toplamda beş maç sporcularımı müsabakalara çıkardım.

Bu işler sanıldığı gibi kolay olmuyor zorlu ve masraflı işler bilenler biliyor ama bende buraya kadar yetebildim. Şimdiye kadar hiç bir kimseden bir lira yardım,destek almadım.

Kayseri valimizi ziyaret edip  kendilerini bilgilendirdim. Kayseri belediye başkanlarımızdan defalarca randevu talep etmemize rağmen bir türlü görüşme sağlayamadım. Sadece Melikgazi belediye başkanı ile görüştüm ama  kendileri de benim veya belediyemizin yapa bileceği bir şey yok dediler.

Değerli basın mensupları Kayseri Erciyespor’un durumu böyle şimdi önümüzde 16 eylül 2017 de oynanacak lig maçı Van Belediyespor müsabakası var  ben bu maili sizlere yollar iken bir taraftan da imkanları zorlayarak takımı vana götürmeye çalışıyorum umarım götürmeyi başarırım benden ve yönetimdeki arkadaşlarımdan buraya kadar. Ama sonrasın da  yani 18 Eylül 2017 tarihinde karar alıp takımı olağanüstü genel kurula götüreceğim. bir önceki basın toplantısında da söylediğimiz gibi yönetime talip olanlar var ise genel kurula bekliyoruz.  kamuoyuna ve siz değerli basın mensuplarına saygı ve sevgilerimle.

Kayseri Erciyesspor’ için çok önem arzeden bu basın bültenini değerlendirmenizi rica ederim. (Spor Servisi)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz