YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERCİYES’TE SABAH…ÜÇLÜ BİR TURİZM PAKETİMİZ VAR
ERCİYES’TE SABAH…ÜÇLÜ BİR TURİZM PAKETİMİZ VAR

Büyükşehir Belediyesi ile Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen İl Buluşmaları Programı sona erdi. Büyükşehir Belediyesi ile Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen İl Buluşmaları programı çerçevesinde şehrimize gelen Sabah Gazetesi Yazarları programın son gününde Erciyes’teydi. Gazetecilere Erciyes’le ilgili detaylı bilgiler verildi. Sabah Gazetesi yazarları için Erciyes A.Ş. hizmet binasında düzenlenen sunuma Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de katıldı. […]


Büyükşehir Belediyesi ile Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen İl Buluşmaları Programı sona erdi.
Büyükşehir Belediyesi ile Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen İl Buluşmaları programı çerçevesinde şehrimize gelen Sabah Gazetesi Yazarları programın son gününde Erciyes’teydi. Gazetecilere Erciyes’le ilgili detaylı bilgiler verildi.
Sabah Gazetesi yazarları için Erciyes A.Ş. hizmet binasında düzenlenen sunuma Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de katıldı. Erciyes’le ilgili tanıtım filminin sunulmasının ardından, Sabah ve Daily Sabah ailesine Erciyes’i anlatan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman, Erciyes’in tarih boyunca önemli bir simge ve sembol olduğunu söyledi.
Erciyes’in Türkiye’nin tek master planlı turizm merkezi olduğunu ifade eden Elcüman, “Erciyes’in 26 milyon metrekaresi her noktasına kadar planlandı. 23 bin 750 metre mekanik tesisimiz var ve saatte 27 bin taşıma kapasitesine sahip. 102 km kayak pistimiz var ve bunların her biri birbirine bağlantılı. Kayak pistleri birbiriyle bağlantılı dağlar dünyada son derece az. Gerçek kayak yapanlar için bu özellik çok önemli. Sezon boyunca kar garantisi sunmak için 154 adet suni kar makinesi aldık. 170 hektar alanı suni karla karlayabiliyoruz. Bu yıl 1 Aralık’ta sezonu açtık. Türkiye’de sezonu ilk açan biz olduk” dedi.
“ÜÇLÜ BİR TURİZM PAKETİMİZ VAR”
Sunumu Sabah Gazetesi yazarlarıyla birlikte takip eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de kayak sporu için gelenlerin farklı aktiviteler istediklerini belirtti ve bundan hareketle üçlü bir paket hazırladıklarını söyledi. Başkan Çelik, Kayseri’nin 6 bin yıllık bir tarihi olduğunu ve bunun izlerini taşıyan şehirle birlikte Kapadokya ve Erciyes’i üçlü olarak turizme sunduklarını kaydetti.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman, sunumda “Neden Erciyes” sorusuna da cevap verdi. Erciyes’in Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olduğunu ifade eden Elcüman, “Alplerle karşılaştırdığımızda onlardan da öndeyiz. Çünkü bizim tesislerimiz daha yeni ve bu nedenle onları geçmiş durumdayız. Onların tesisleri bizim tesislerimiz kadar konforlu değil” dedi. Elcüman, Erciyes’in ulaşım kolaylığı, şehirdeki konaklama imkanları, sosyal tesisler gibi konularda da bilgi verdi.
Sabah Gazetesi yazarları sunumun ardından Erciyes’i gezerek çok daha iyi tanıma fırsatı buldular. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz