KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KARDEŞ KAL TÜRKİYE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

KAYSERİ’DE ‘NEVRUZ’ COŞKUSU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

ÇİFTLİK BANK’TAN SONRA ‘RESTORAN BANK’ VURGUNU

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

103’NCÜ YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANILDI

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

REGAİP KANDİLİ’NİZ MÜBAREK OLSUN !

ERCİYES’TEN AYNI TARİFE
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 14 Aralık 2014 - 18:26:29

Erciyesspor, ligin iyi ekiplerinden Mersin İdman Yurdu’na konuk oldu. Maça iyi başladı. Geçtiğimiz hafta Sivas karşısında yaptığı hataları yapmadı. Daha arzulu daha istekli oynadı. Futbolcuların bu iştahı zaman zaman seyir zevkini üst seviye çıkardı.

Mersin ise geçtiğimiz haftalara göre oyuna tutuk başladı. Buna rağmen ilk devrede Marko ile golü buldu. İyi oynamadığı halde golü bulan Mersin umutlandı, cesaretlendi ve kalemizde pozisyonlar buldu. İlk devrenin bitiminde Mangane’nin sakatlanması moralleri alt-üst etti. Mangane’nin yerine Emre Öztürk dahil olrdu. Stoper’de Caner’in partneri Anıl oldu.

İkinci yarının hemen başında Emre’nin pasında Anıl, topu filelerle buluşturdu. Golden sonra Erciyesspor oyunun hakimiyetini iyice eline aldı. Son vuruşlarda Edinho ve Zoua, biraz başarılı olsa skor çok farklı olurdu. Mersin, Erciyesspor’un bu kadar ofansit oynayacağını düşünmüyordu. Oyun düzenleri alt-üst oldu. Mavi-Silahlılar topu üçüncü bölgede oynamaya kararlıydı. Oynadıda. Ama ne yazık ki aradığı golü bir türlü bulamadı. Böyle maçlarda yakaladığın pozizyonları gole çevireceksin. Sivas maçında da Mersin maçında da 3 puan alabilirdik. Ne yazık ki bazen korkularımız, bazen de beceriksizliğimiz nedeniyle 1 puana razı olduk. Kaybetmemek tabiki  güzel. Yalnız kazanacağınız maçlarda 1 puana razı oluyorsanız bu çok üzücü. Erciyesspor. 2 hafta üst üste kazanabilirdi. Maalesef beceremedi. İnşalan bu puanları ilerleyen haftalarda çok aramayız.

Kayserispor’a gelince;

Kimsesizler kazanmaya devam ediyor.

Liderlik koltuğuna da oturdular. Bu kadar olumsuzluğun içinde takımın kazanması, lider olması son derece önemli. Futbolcular üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapıyor. Ne yazik ki Kayseri halkı bu takıma sahip çıkmıyor. Recep Mamur, istemeye istemeye başkan seçiliyor. Tam bir komedi. Aslında ağlanacak halimize gülüyoruz. Zorla güzellik olmaz. Bu kadar ısrarda hiç iyi olmaz. Bugün tarihi bir gün. Bakalım Recep Mamur, söylediği gibi sözünün arkasında durarak noter aracılığıyla istifa edecek mi? bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Sonuç olarak, takım iyi gitsede  yönetimsel anlamda müthiş bir sahipsizlik var. Bu kadar olağanüstü genel kurul her halde tarihimizde hiç yapmamışızdır. Bakalım işin sonu nereye gidecek?

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz