Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ERÜ REKTÖRÜ ECZACILIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU 

Bu haber 02 Ekim 2018 - 11:38 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.
ERÜ REKTÖRÜ ECZACILIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU 

Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından her ayın ilk haftasında düzenlenen ve öğrencilerin sorunlarını fakülte yönetimine ilettikleri ‘Dekan-Öğrenci Buluşması, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış’ın katılımı ile gerçekleştirildi.
Eczacılık Fakültesi Kırmızı Salonda gerçekleştirilen etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Narin’in yanı sıra, Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Murat Yenisu, Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatörü (BAP) Prof. Dr. Adem Kalınlı ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Etkinlik hakkında bilgiler veren Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Narin, her ay düzenlenen toplantılar ile öğrencilerin sorun, istek ve taleplerini dinleyerek, çözüm yolları aradıklarını söyledi.
Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise konuşmasında, bir taraftan üniversiteyi geliştirmeye yönelik çalışmalar yaparken, bir yandan da öğrenci odaklı çalışmalara önem vereceklerini belirtti.
Rektör Çalış, “Öğrencilerin üniversitemizde en kaliteli eğitimi almaları ve en donanımlı bir şekilde mezun olmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.   (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER