Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Erciyes Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Balıkesir Üniversitesi, Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Tabip Odası tarafından düzenlenen “Düşmeye Çok Yönlü Bakış Sempozyumu 2” ikinci gününde sunumlarla devam etti.

Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen etkinliğin ikinci gününde; Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile çok sayıda akademisyen katıldı.

İç Hastalıkları, Geriatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Psikiyatri, Kardiyoloji, Üroloji, Beyin Cerrahisi, Göz, Kulak Burun Boğaz ve Aile Hekimliği  konularında sunumlarla devam eden etkinliğin ikinci gününde düşme nedenleri ve düşmenin önlenmesi ele alındı.

Oturum Başkanlığını Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Prof. Dr. Tuncay Duruöz’ün yaptığı oturumda, konuşmacılar ‘Kas-İskelet Sistemi Hastalıkları ve Düşme, Vertigo ve Düşme, Osteoporoz ve Düşme’ konularında sunum yaptı. (Kurum Haber)

 

ERÜ’DE “DÜŞMEYE ÇOK YÖNLÜ BAKIŞ 2” SEMPOZYUMU DEVAM EDİYOR

Erciyes Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Balıkesir Üniversitesi, Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Tabip Odası tarafından düzenlenen “Düşmeye Çok Yönlü Bakış Sempozyumu 2” ikinci gününde sunumlarla devam etti. Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen etkinliğin ikinci gününde; Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile çok sayıda akademisyen katıldı. İç Hastalıkları, Geriatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Psikiyatri, Kardiyoloji, Üroloji, […]

29 Eylül 2018 'da eklendi ve 24 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA