Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ERÜ’YE TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ’NDEN ÖDÜL 

Bu haber 24 Aralık 2018 - 13:57 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.
ERÜ’YE TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ’NDEN ÖDÜL 

Erciyes Üniversitesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı listesinde eğitim hizmetleri kategorisinde devlet üniversiteleri arasında ikincilik ödülü alarak büyük bir başarıya daha imza attı.
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı ödülleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın katıldığı törenle sahiplerini buldu.
Ticaret Bakanlığı desteğiyle Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 21 Aralık 2018 Cuma günü İstanbul’da düzenlenen törende, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması’na göre Türkiye genelinde en çok ihracat yapan ilk 10 firma ile 17 sektördeki ilk 3 firmaya ödülleri takdim edildi.
Erciyes Üniversitesi, Eğitim Hizmetleri Devlet Üniversiteleri kategorisinde ikincilik ödülü alarak önemli bir başarı gösterdi. Erciyes Üniversitesi’nin ödülünü törene katılan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış’a, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile TİM Başkanı İsmail Gülle takdim etti.
Erciyes Üniversitesi, geçtiğimiz 2017 yılında da Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı listesinde Eğitim Hizmetleri Devlet Üniversiteleri kategorisinde üçüncü olarak ödül almıştı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA