Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ESNAF SİTELERİ ÖRNEK GÖSTERİLİYOR 

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 14:25 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
ESNAF SİTELERİ ÖRNEK GÖSTERİLİYOR 

Oto Sanatkârları Odası Başkanı Şeyhi Odakır ile Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek oda çalışmaları, projeleri ve en önemlisi mesleki eğitimleri hakkında bilgi verdi. 
Oto sanatları esnafı olarak yeni bir esnaf sitesi ile hizmet verdiklerini belirten Oda Başkanı Şeyhi Odakır; “ Belediyelerin desteği ve katkıları ile Bölge Şehir  artık kendi il sınırları dışına da hizmet vermektedir. Melikgazi bölgemizde oto servisçiler sitemizin çalışmaları devam ediyor. Melikgazi Belediyesi her zaman esnafın ve alın terinin yanında olmuştur” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu ise; “Melikgazi esnaf dostu belediyedir. Çünkü  Esnafı ile bölge şehirlerine de hizmet vermektedir. Dolayısı ile istihdamın, alın terinin ve ustalığının en güzel örneğini sergilemektedirler. Bundan böyle Meslek Edindirme Kurslarımızda ortak çalışma ve projeleri beraber değerlendireceğiz ve yapacağız’’ ifadelerini kullandı. 
Belediye olarak her zaman üreticinin, esnafın ve sanayicinin yanında olduklarını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu,  Oto Sanatkarlar Odası yönetiminin ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu sözlerine ekledi. (Kurum Haber) 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER