BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF DENİZ TÜRÜÇ VE GÜRAY VURAL

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

BAKAN ÖZHASEKİ MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

YILMAZ KARACA: YEREL BASINA “CANSUYU” ZAMMI ONAYLANDI

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

SGK VE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN KTO ZİYARETİ

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

DEVELİ’NİN ÖRNEK MUHTARI YİNE İŞ BAŞINDA

FAKİR MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ HAYIR HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR
 • YÜKSELKALKAN
  • YÜKSEL KALKAN
  • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
  • 20 Kasım 2017 - 12:11:08

1972 yılında kurulan Fakir ve Muhtaçlara yardım derneği bu sene 3 bin aileye yardım dağıttı.
Fakir ve Muhtaçlara yardım derneği Kayseri Şubesi bu sene Ramazan ayında kayıt dışı 1800 aileye erzak odun kömür yardımı yaptı kayıtlı olan 1200 fakir fukara ihtiyaç sahibi aileye iaşe yiyecek dağıttı.
3 Bin kişiye yiyecek yakacak dağıttıklarını söyleyen Fakir ve Muhtaçlara yardım derneği yönetim kurulu başkan yardımcı Burhan Karamustafaoğlu,” Bu sene Ramazan ayında 3 Bin kişiye yiyecek odun kömür, okul çağındaki çocuklara yazlık kışlık giyecek ayakkabı kırtasiye yardımı ve ayrıca yüksek öğretim gören 120 öğrenciye 250 TL bur vermekteyiz. Bunun yanında sosyal güvencesi olmayan insanlara ilaç yardımı, Kayseri’ye gelmiş memleketine gitme imkanı olmayan vatandaşlara yol parası verilmiştir.” Dedi
Karamustafaoğlu,” 1972 yılında kurulan Fakir ve Muhtaçlara yardım derneği sosyal hayata her zaman yoksulun yanında olup fakir fukarayı koruyup ihtiyaçları giderilmiştir. Bu yardımlar İlçelere köylere kadar gitmiştir. Fakir ve Muhtaçlara yardım derneği Kayseri Şubesi bu sene Ramazan ayında hayır sever vatandaşlarımız fitre zekatını bizzat gelerek nakti ve paket göndermiştir. Kayserili hayır sever ailelerin yanında küçük çocuklar kumbarasında biriktirdiği harçlıkları derneğimize bağış olarak vermiştir. Gözlerimizi doldurmuş onurlandırmıştır. Çocukların parlayan gözlerindeki hayır ışıkları bizlere hizmet şevki aşkı vermiştir.
Bunca zaman yapılan bunca hizmetlere kaynak olan Kayseri hayırsever güzel insanlara teşekkürü bir borç bilirim. Bizi duyulan güvenle fitre ve zekatın veren hizmet yürütmemizi vesile olan hayır severlere bir kez daha yardım etiğiniz aliler adına şükranlarımızı sunar teşekkürü borç biliriz” dedi.
YÜKSEL KALKAN

 • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz