Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kocasinan Belediyesi, Kocasinan’da yeni nefeslere ‘Gözaydın’ ziyaretleri gerçekleştirirken yalnız yaşayan ilçenin kadim büyüklerinin de her zaman yanında yer almaya devam ediyor. Fırsat buldukça farklı gruplara ev ziyaretleri gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, yine yalnız yaşayan teyzelerin evlerine misafir olup, onların hayır duasını aldı.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, bu sefer de Zümrüt Mahallesi’nde ikamet eden Ayşe Kocakaplan’ı ziyaret etti. Kendisini güler yüzle ve nezaketle karşılayan Ayşe Teyze’nin, herhangi bir ihtiyacı olup olmadığını soran Fatma Çolakbayrakdar, her konuda Kocasinanlı büyüklerin her zaman yanında yer aldıklarını vurguladı. Ayşe Teyze’ye bir de müjdeli haber veren Fatma Çolakbayrakdar, bir daha ki ziyaretinde gençlerle birlikte geleceğini belirterek, “Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte büyüklerimizi her fırsatta ziyaret edip, onların istek ve taleplerini dinliyoruz. Geleceğe köprü vazifesi gören, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara aktaran değerli büyüklerimizi bundan sonra gençlerimizle beraber ziyaret edeceğiz. Büyüklerimiz için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bizler her zaman onların yanındayız. Kıymetli büyüklerimize hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.
Fatma Çolakbayrakdar, ardından Erkilet General Emir Mahallesi’nde, 13 yaşındaki torunuyla birlikte yaşayan Hacer Konuk’a misafir oldu. Onunla yakından ilgilenen Fatma Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak, daha huzurlu ve daha mutlu olmanız için her zaman yanınızdayız” dedi.
Kocasinan’ın kadim büyükleri de “Her zaman yanımızda olan, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’a ve eşi Fatma Çolakbayrakdar’a teşekkür ediyoruz” dedi.
Fatma Çolakbayrakdar’ın, yaşlı teyzelere çeşitli hediyeler vermesiyle ziyaretler sona erdi. (Kurum Haber)

 

FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR 

Kocasinan Belediyesi, Kocasinan’da yeni nefeslere ‘Gözaydın’ ziyaretleri gerçekleştirirken yalnız yaşayan ilçenin kadim büyüklerinin de her zaman yanında yer almaya devam ediyor. Fırsat buldukça farklı gruplara ev ziyaretleri gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, yine yalnız yaşayan teyzelerin evlerine misafir olup, onların hayır duasını aldı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, […]

19 Ekim 2018 'da eklendi ve 8 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA