STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

FORUM KAYSERİ’DE OKUL ALIŞVERİŞİ HEM KAZANÇLI HEM EĞLENCELİ!
FORUM KAYSERİ’DE OKUL ALIŞVERİŞİ  HEM KAZANÇLI HEM EĞLENCELİ!

Tüm ziyaretçilerine ayrıcalıklı alışveriş keyfi yaşatan Forum Kayseri,  ‘’Okula Dönüş Kampanyası’’ ile ziyaretçilerini yine hediye yağmuruna tutuyor. Ziyaretçilerine her zaman en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunan Forum Kayseri, bu yıl da ’’Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri’ ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor. Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya […]

Tüm ziyaretçilerine ayrıcalıklı alışveriş keyfi yaşatan Forum Kayseri,  ‘’Okula Dönüş Kampanyası’’ ile ziyaretçilerini yine hediye yağmuruna tutuyor.

Ziyaretçilerine her zaman en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunan Forum Kayseri, bu yıl da ’’Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri’ ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor.

Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan Forum Kayseri, 11-17 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği kampanyayla, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerini çantadan kaleme, boyadan cetvele kadar pek çok okul ihtiyacının bulunduğu muhteşem bir okul seti ile ödüllendirecek.

09-24 Eylül tarihleri arasında Forum Kayseri’nin düzenlediği “Hayalimdeki Oyuncak” okula dönüş etkinliğinde ise çocuklar, hayal güçlerini çizime dönüştürürken hem eğlenecek hem de tasarladıkları oyuncaklara kavuşacak.

“Hayalimdeki Oyuncak” etkinliği üç ana bölümden oluşacak. İlk bölümde çocuklar, etkinlik alanında kendilerine yardımcı olan genç ressamlar eşliğinde hayallerindeki oyuncağı kağıda dökecek. İkinci bölümde çocuklar üzerinde bir sürü delik ve rakam olan yaşlarına uygun şablonları kendileri için özel hazırlanmış sivri uçlu olmayan büyük iğneler ve renkli iplikler ile sırasıyla birleştirecek ve sonunda hangi oyuncağı yaptığını keşfedecek. “Hayalimdeki Oyuncak” etkinliğinin son bölümünde ise çocuklar, keçeden şablonların içlerini dolduracak ve oyuncaklarına kavuşacaklar.

Atölyeler hafta sonu toplam 8 seans şeklinde yapılacak ve 5-12 yaşları arasındaki 240 çocuk hayalindeki oyuncağı tasarlayabilecek.

Etkinliklere katılım için 09-24 Eylül tarihleri arasında Forum Kayseri’deki mağazalardan aynı gün içerisinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekiyor.

Forum Kayseri, tüm aileleri çocukları ile birlikte sürpriz ve eğlence dolu okula dönüş etkinliğine davet ediyor. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz