CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

FORUM KAYSERİ’DE ‘YAZ’ YOĞUNLUĞU

Forum Kayseri AVM Müdürü Ali Kabakçı: “Ayda 1 milyon 400 bin vatandaşımızı ağırlıyoruz” dedi.
Forum Kayseri AVM Müdürü Ali Kabakçı, gurbetçilerin gelmeye başlaması ile beraber alışveriş merkezinde ayda 1 milyon 400 bin vatandaşı ağırladıklarını söyledi.
Forum Kayseri tarafından verilen iftar yemeğinde kentteki basın mensupları bir araya geldi. İftarın ardından açıklamalarda bulunan Forum Kayseri AVM Müdürü Ali Kabakçı, ayda 1 milyon 400 bin vatandaşı ağırladıklarını kaydetti. Kabakçı, “Yazın gelmesiyle birlikte diğer Anadolu şehirlerinden farklı olarak Kayseri’nin gurbetçi potansiyeli kendisin göstermeye başlıyor ve ziyaretçi sayılarımız yılın en yüksek rakamlarına ulaşıyor. Biz normalde ayda 1 milyon 200 bin misafir ağırlarız ama bu dönemlerde 1 milyon 400 binlere çıkıyor. Tabi ki gurbetçinin bunda büyük etkisi var. Artık yavaş yavaşta gelmeye başladılar. Onları burada ağırlamak büyük keyif” ifadelerini kullandı.
Açık hava sineme etkinliği yapacaklarını belirten Kabakçı, “Alışveriş merkezlerinde yaz ayları çok kalabalık geçiyor. Biz bu kalabalıkta insanların nefes alması için etkinlikler planlamaya çalışıyoruz. En azından bu yoğun geçen günlerde rahat bir ortamda vatandaşlarımızın iyi vakit geçirmelerini istiyoruz. Bunun için bir açık hava sinema etkinliği planladık. Cuma ve Cumartesi günleri akşamları terasımızda güzel bir alan kurarak nostaljik filmler ve güncel filmler izleteceğiz” şeklinde konuştu. (İHA)

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Forum Kayseri AVM Müdürü Ali Kabakçı: “Ayda 1 milyon 400 bin vatandaşımızı ağırlıyoruz” dedi. Forum Kayseri AVM Müdürü Ali Kabakçı, gurbetçilerin gelmeye başlaması ile beraber alışveriş merkezinde ayda 1 milyon 400 bin vatandaşı ağırladıklarını söyledi. Forum Kayseri tarafından verilen iftar yemeğinde kentteki basın mensupları bir araya geldi. İftarın ardından açıklamalarda bulunan Forum Kayseri AVM Müdürü […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz