TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

GAZETECİLER HİLTON’DA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
GAZETECİLER HİLTON’DA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Hilton Kayseri tarafından düzenlenen programda kentte bulunan basın mensupları iftar yemeğinde bir araya geldi. Program hakkında bilgiler veren Hilton Kayseri Genel Müdürü Serkan Yalçınkaya basının çok önemli olduğunu ve çalışanları ile kaynaşmak için böyle bir program düzenlediklerini ifade ederek, “Ağustos ayında Kayseri’ye gelişimin birinci senesi olacak, il Ramazan’ım. Basın mensupları bizim için çok önemli. Geçmişte […]

Hilton Kayseri tarafından düzenlenen programda kentte bulunan basın mensupları iftar yemeğinde bir araya geldi.
Program hakkında bilgiler veren Hilton Kayseri Genel Müdürü Serkan Yalçınkaya basının çok önemli olduğunu ve çalışanları ile kaynaşmak için böyle bir program düzenlediklerini ifade ederek, “Ağustos ayında Kayseri’ye gelişimin birinci senesi olacak, il Ramazan’ım. Basın mensupları bizim için çok önemli. Geçmişte ilk iftar yemeklerini biz vermişiz ama bu sene dedik ki en son biz verelim. Hem bayramımızı kutlayalım hem de bu kutsal günlerimizde basınımızla birlikte hep beraber olalım. Sizler bizim dünyaya açıldığımız, dünyanın da bizi gördüğü kişilersiniz ve çok önemlisiniz. Bu nedenle basınla kaynaşmak bizim için çok önemli. Bu Kayseri için çok önemli, çünkü dünya Kayseri’yi öğrenmeli ki bu güzel şehre gelip tarihi güzellikleri yaşamalı. Bizler de buna aracılık etmeliyiz” ifadelerini kullandı.
Kayseri’deki ilk yılını değerlendiren Yalçınkaya, “Kayseri benim ilk defa Anadolu’da bulunduğum bir şehir. Anadolu’nun birçok güzelliğini biliyoruz fakat içinde yaşamak çok ayrı. Gerçekten buranın kendine has tarihi, kültürü, doğal güzellikleri beni gerçekten çok etkiledi. Bugün bir Erciyes Dağı’nın güzelliği, Kapadokya’ya 45 dakika mesafede olması, ticaretin kalbinin bu derece attığı bir şehir. Bu sene kendi hayatım için güzel bir tecrübe oldu” dedi.
Hilton Kayseri tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Hilton Kayseri Genel Müdürü Serkan Yalçınkaya, Sales Manager Ayla Korkmaz ve Şirket satış Yöneticisi Murat Saçma davetliler ile yakından ilgilenerek çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundular ve gazetecilerin bayramını tebrik ettiler.
Programa Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve kentte görev yapan gazeteciler katıldı.

MUSTAFA CENGİZ

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz