Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

GAZİLERİMİZİ ŞEHİT’LERİMİZLE BULUŞTURDUK

Bu haber 21 Eylül 2018 - 11:46 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.
GAZİLERİMİZİ ŞEHİT’LERİMİZLE BULUŞTURDUK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Zincidere gazileri ile birlikte kartal şehitliğini 19 Eylül Gaziler günü münasebeti ile şehitlerimizle buluşturdu.

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Zincire’de bombalı saldırısı sonrasında gazi olan Kayahan Ulahan ve Nasuh Yıldırım, birlikte öncelikle Kartal şehitliğini daha sonra Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Yılmaz Üçkan’ı dernek binasında ziyaret ettiklerini belirtti.

“GAZİLERLE ŞEHİT’LERİMİZİ BULUŞTURDUK”

Kayseri Gazileri ile Zincidere Gazilerinide buluşturdukları ifade eden Başkan Yücebaş; Kartal şehitliğinde yaptığı açıklamasında şöyle konuştu;“Bizler her zaman yanınızdayız. 2 Ekimde Zincidere olayının duruşmasına teşkilat olarak katılacağız. Bu duruşmada yanınızda sonuna kadar birlikte olacağız. Memleketiniz Afyon, Antalya, ancak gazi olduğunu şehirde Kayseri’de bugün şehitlikte ve Gaziler derneğindesiniz. Bugün elbette manası ve maneviyatı çok önemli bir gün Gaziler günü. Melikgazi olarak Gazilerimiz ve Şehitlerimizi bugün Kartal Şehitliğinde buluşturduk ne mutlu bize.”

BİZİ BİTİREMİYECEKLER

Kayahan Uluhan, Afyon Karahisar’lı Zincidere bombalı saldırıda otobüs’te gözünü kaybetti. Gaziler gününde MHP Melikgazi İlçe Başkanı ile birlikte Kartal şehitliğini ziyaret ettiklerini belirtti. Gazi Uluhan şunları kaydetti; “Bize yapılan bombalı olayda bizleri bitirmek istediler. Hiç düşünemediler bizi bu şekilde bitiremeyeceklerini. Asla da bitiremeyecekler.”

KAHPECE ARKAMIZDAN SALDIRDILAR

Zincidere olayında gözünü görme duyusun kaybeden bombalı saldırıda aynı otobüs ‘te yer alan Antalya’lı Nasuh Yıldırım, Şehitlikte yaptığı açıklamasında şöyle konuştu: “ Kahpece arkamızdan gelerek bomba ile saldırdılar. Saldırıda 15 şehit verdik ama 1 öldük bin dirildik dirilmeye devam edeceğiz. Herzaman vatan için hazırız ne olursa olsun canımız feda. “ (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER