Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kayseri’de yeni bir oluşum olan ve çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan Genç Gönüller Topluluğu Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı Hacı – Rukiye Gazioğlu Huzur Evini ziyaret etti.

Genç Gönüller Topluluğu Gönüllüleri, Huzur evi sakinlerine yanlarında getirdikleri ‘Celbera’ları hem takdim ettiler hem de sohbet ettiler.

Ardından Huzurevinde kalan dede ve ninelerimiz ile masa tenisi oynadılar ve hep birlikte şarkılar söyleyerek güzel bir vakit geçirdiler.

Genç Gönüller Topluluğu kurucusu Yasin Çıkrıkçı ve Semih Genç yaptıkları açıklamada; ‘Genç Gönüller olarak yeni bir oluşum olduklarını ve bu kapsamda sosyal medya ve üniversiteden yaptıkları duyurular ile önce sabah kahvaltısında bir araya geldiklerini ve ardından da yoğun bir katılım ile Huzur Evindeki büyüklerimizi ziyaret ederek onların yüzünde bir kez daha umut ve mutluluk bıraktıklarını ifade ettiler. Huzurevi ziyaretinin 40 kişi ile sınırlı olmasına rağmen yoğun bir katılım olduğunu belirterek katılan herkese teşekkür ettiler’

Ayrıca; Huzur Evi ziyaretini daha sık aralıklarla gerçekleştirip büyüklerimizi daha çok mutlu etmek istediklerini dile getirdiler.

Ziyaret Toplu Fotoğraf çekimi ile son buldu. (Kurum Haber)

24 Eylül 2018 - 11:46 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

‘GENÇ GÖNÜLLER’ GÖNÜL ALDILAR

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA