Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

GENÇ GÖNÜLLER HUZUR EVİN’NDE

Bu haber 22 Ekim 2018 - 11:17 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.
GENÇ GÖNÜLLER HUZUR EVİN’NDE

Genç Gönüller, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hacı – Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nde kalan yaşlılar ile ikinci defa bir araya geldiler.

Yaklaşık olarak 50 kişinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette; gençler ve yaşlılar arasında ki ilişkileri güçlendirmek ve birbirlerini anlayarak, farkındalık yaratmayı hedefleyen ziyarette gençler huzur evi sakinleri ile masa tenisi oynayarak, saz eşliğinde şarkılar ve türküler söyleyerek keyifli bir vakit geçirdiler.

Genç Gönüller Kurucusu Yasin Çıkrıkçı yaptığı açıklamada; “Gençlerimiz ve yaşlılarımız arasında bir köprü kurmayı, bu iki kuşağın birbirini anlamasını, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizde farkındalık yaratmayı, böylelikle toplumda hoşgörü, empati ve huzur ortamının sağlanmasını hedeflendiğini ifade etti.

Ayrıca hedeflerimize ulaşmamızda tecrübeleri ile gençlerimize yol gösteren ulu çınarlarımıza, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Huzur Evi Müdürlüğümüze ve katılan tüm Genç Gönüllü arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılan gençler bu ziyaretten etkilendiklerini, kısa sürede olsa hayata dair çok özel dersler aldıklarını, bundan sonra da huzur evi ziyaretlerinin daha sık gerçekleştirilmesini istediklerini belirttiler. (Kurum Haber) 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER