Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

GENÇ MÜSİAD KAYSERİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ!

Bu haber 28 Aralık 2018 - 12:15 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.
GENÇ MÜSİAD KAYSERİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ!

İki dönemdir Genç MÜSİAD Kayseri Başkanlığı görevini yürüten Osman Hızal görevi Genç MÜSİAD Kayseri Yönetim kurulunda Görev alan Kadir Andaç’a devretti.

Müsiad Kayseri Binasında yapılan genel kuruluna Müsiad Kayseri Başkanı Nedim Olgunharputlu, yeni dönem başkanı Mehmet Kütahneci, Müsiad ve Genç Müsiad yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yeni Dönem Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Andaç Konuşmasında;

“MÜSİAD, 1990 yılında bir avuç yürekli genç işadamı tarafından kurulduktan sonra zaman içinde uluslararası bir sivil toplum kuruluşu haline geldi.

MÜSİAD’ı kısa sürede ülkenin en önemli Sivil toplum kuruluşlarından biri haline getiren en büyük fark,kökleri Anadolu’dan gelen ahilik bilinci ile hareket edip, Erdem’li ve ahlaklı ticaret yapma , yaptırma arzusuydu.

MÜSİAD kuran ve geliştiren değerli büyüklerimiz, ağaç yaş iken eğilir felsefesi ile hareket ederek milli değerlerimizle barışık iş yapma kültürünü edinmiş yarının işadamlarını ve MÜSİAD üyelerini yetiştirmek, sahip olduğu değerleri ve tecrübeleri gençlerle paylaşmak ve aynı zamanda bu tecbürelerini gençliğin enerjisiyle birleştirmek amacıyla 2002 yılında genç MÜSİAD’ı kurdu.

Günümüzde de kuruluş amacıyla paralel olarak Genç MÜSİAD toplumun kültür değerlerine, ticaret ahlakına bağlı çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip, mesleki birikimi ve çağdaş donanımıyla iş adamı ya da üst düzey yönetici olma istidadı taşıyan gençlerin oluşturduğu bir çalışma platformu haline geldi.

Son üç yıldır, yönetim kurulu üyesi olarak, Osman Hızal başkanımızın liderliğinde, Genç Müsiad’da görev alma şansı bulduk. Genç Müsiad İlkeleri çerçevesinde, yarınımız olan gençlerimiz için çeşitli çalışmalar yürüttük.Bugüne kadar yönetim kurulu üyesi olarak hizmet ettiğimiz Genç Müsiadımıza, yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet etmemiz uygun görüldü. Şüphesiz bugün, sorumluluğumuz dünden kat ve kat daha fazla hale geldi.

Bu sorumluluk bilinciyle, İki günü eşit olan ziyandadır hadisi şerifini de kıstas alarak , şehrimizdeki gençlerimiz için bir fener vazifesi üstlenmek, boynumuzun borcudur.

Hedefimiz; Müsiad ilke ve hedefleri doğrultusunda,

Kişisel gelişimi bir yaşam biçimi haline getirmiş, Bilgi edinmeye, fikir alışverişine açık, verimli ve yüksek ahlak değerlerine sahip nitelikli bir iş adamı topluluğunun ortaya çıkmasını sağlamaktır. Bundan sonra Hep birlikte, daha da güçlenerek, azimle ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. Değerli Başkanlarım, Değerli Üyelerimiz, Bu güzel günümüzde bizlerle birlikte olduğunuz için , Başta, belediye başkanımız ve Akparti il başkanımıza, Bizleri bu göreve uygun gören ve her zaman destekleyen değerli başkanım Osman Hızal’a, Ana Kademe Başkanımız Nedim Olgunharputlu’ya, Yeni Dönem Başkanımız Mehmet Kütaneci’ye, Ve tüm değerli Ana Kademe ve Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyelerine yürekten teşekkür ediyorum. Genel Kurulumuzun Genç Müsiadımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Şahsım ve Tüm Yönetim Kurulum adına, Yeni dönemde ilk gün ki heyecan ve azimle, yeni projeler, yeni atılımlar ve yeni başarılar için Bismillah diyorum.” dedi. (Kurum Haber)

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA