Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

GENÇLERİMİZE HİZMET BİZİM İÇİN İBADET

Bu haber 16 Nisan 2019 - 11:55 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.
GENÇLERİMİZE HİZMET BİZİM İÇİN İBADET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılılç, yoğun programlarına rağmen zaman zaman okulları ziyaret ederek geleceğimiz olan gençlerle bir araya geliyor. Başkan Büyükkılıç, bugün de Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne sürpriz bir ziyaret yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Ercan Çıtak ile birlikte okulu ve sınıfları gezdi. Başkan Büyükkılıç, bazı sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Tıp Fakültesi mezunu bir hekim olmasına rağmen aynı zamanda Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi 3. Sınıf öğrencisi olduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Okumanın yaşının olmadığını göstermek istiyorum. Ya öğrenen, ya öğreten olmak lazım. Biz gençlerimizi çok seviyoruz. Onlara hizmet etmek bizim için bir ibadet. Kendilerine kurulan tuzaklara düşmeyecek yeni nesillerin olmasını istiyoruz” dedi. Gençlere tavsiyelerde bulunan ve hayatın bir yarış olduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Bulunduğunuz yerin en donanımlısı olmaya çalışın” ifadelerini kullandı. Teknoloji bağımlılığına da değinen Başkan Büyükkılıç, teknoloji bağımlılığının tehditleri ile ilgili gençleri uyardı ve “Teknolojiye biz hükmetmezsen o bize hükmediyor” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin öğretmenleriyle de bir araya gelerek isteklerini sordu. Eğitime verdikleri önemi vurgulayan Başkan Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanlığımız döneminde 16 okul yaptırdık. Dolayısıyla eğitim bizim için çok önemli” diye konuştu.  (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA