Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

GESİ FATİH MAHALLESİNDE “İLDEM FATİH PTT ŞUBESİ” AÇILDI.

Bu haber 11 Ocak 2019 - 11:36 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.
GESİ FATİH MAHALLESİNDE “İLDEM FATİH PTT ŞUBESİ” AÇILDI.

“1840 yılında kurulan PTT; geçen süre zarfında çağın ve teknolojinin gereksinimlerine uygun olarak her geçen gün yeni konseptiyle kendini yenileyerek hizmet yolculuğuna posta, banka, lojistik ve e-ticaret alanlarında devam ediyor.

PTT, Kayseri’de nüfus yoğunluğunun çok olduğu ve uğrak yerleri göz önüne alarak, Vatandaşların talepleri doğrultusunda daha kolay ve hızlı bir şekilde hizmet alabilmesini sağlamak maksadıyla en uygun yerleri tespit ederek yeni konsepte uygun şubeler açmaya devam ediyor. Yeni bir şube de Gesi Fatih Mahallesinde ‘’İldem Fatih PTT Şubesi’’ ni hizmete vererek İlimiz bünyesinde toplam PTT işyeri sayısını 79’a çıkarmanın gurunu yaşamaktadır.

Türkyılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi; “Güçlü Türkiye’nin yenilenen kuruluşu PTT; hizmet kalitesini ve çeşidini gelişen teknolojiyle birlikte yenilemeye devam etmekte, aynı zamanda vatandaşlarımıza daha modern mekânlarda hizmet sunmak için tüm iş yerlerini PTT Bank konseptine uygun hale getirmektedir. Bugün itibariyle Gesi Fatih Mahallesinde hizmete açılan İldem Fatih PTT Şubesinin tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Ayrıca yakın zamanda ilimizin çeşitli bölgelerinde yeni konsepte uygun PTT Şubelerinin de açılacağını bildirdi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA