Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

GÖNÜLLERİN VE HİZMETİN BAŞKANI, ŞİMDİ KAYSERİ’YE HİZMET EDECEK…

Bu haber 24 Kasım 2018 - 18:30 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.
GÖNÜLLERİN VE HİZMETİN BAŞKANI, ŞİMDİ KAYSERİ’YE HİZMET EDECEK…

Her zaman birey odaklı ve  topluma yatırım gerçekleştirmeye gayreti içinde olduğunu ve her kesimi candan kucaklayarak adeta gönüllerin başkanı olarak hizmet ettiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde saat 14.00’te 40 ilin belediye başkan adayını açıklandığını söyledi.

Gönül belediyeciliğin, sosyal belediyeciliğin, gerçekçi ve akılcı kent yatırımın, zamanında yapılan hizmetin bir sonucu olarak AK Parti Belediye Başkan Adaylarını açıklanarak şehirlerini 2023 yılına taşıyacak Başkanlar için sürecin başlatılmış olduğunu ifade eden Memduh Büyükkılıç, Melikgazi de gerçekleştirmiş olduğu hizmet ve yatırımları bundan böyle Kayseri ili sathında uygulayacağını kaydetti.

Bilgi birikimini ve tecrübelerini halkın desteği, sivil toplum kuruluşların katkısı, mahalle muhtarların işbirliği, kurum ve kuruluşların dayanışması içerisinde bundan böyle Kayseri genelinde yatırım ve hizmet gerçekleştirme çabasında olacağını bildiren Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesine aday gösterilmesinin büyük sorumluluğunun bilinci ile halkımıza hayırlı olması dileğinde bulundu.(Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA