Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

“GÖRME ENGELLILERE YÖNELIK UMRE ÖDÜLLÜ KUR’AN-I      KERIM VE DINI BILGILER YARIŞMASI” KAYSERİ’DE YAPILDI

Bu haber 06 Kasım 2018 - 11:19 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
“GÖRME ENGELLILERE YÖNELIK UMRE ÖDÜLLÜ KUR’AN-I      KERIM VE DINI BILGILER YARIŞMASI” KAYSERİ’DE YAPILDI

Diyanet İşleri Başkanlığımızca görme engellilerin dini bilgilerini geliştirmek, Kur’an’ı Kerim okumalarını teşvik etmek, inanç esasları ve Siyer-i Nebi konularında bilgilerini artırmak amacıyla “Görme Engellilere Yönelik Umre Ödüllü Kur’an-ı Kerim, Hafızlık ve Dini Bilgiler Yarışması” il birinciliği seçimi, İl Müftülüğü konferans salonunda yapıldı.

Yarışmanın komisyon başkanlığını İl Müftü Yardımcımız Fatma Feyza Güner, komisyon üyeliğini ise İncesu Vaizi ve engelliler koordinatörlerimizden Yasin Bulut, Kocasinan İlçe Müftülüğü’ne bağlı H. Seyit Delikan Camii İmam Hatibi Ahmet Kaplan ve Melikgazi İlçe Müftülüğü’ne bağlı Servet Ziya Ustaoğlu Kur’an Kursu Öğreticisi Sümeyra Arısoy yaptı.

Komisyonun seçimi sonucunda Kur’an’ı Kerim’i güzel okuma il birincisi Emre Selçuk, Hafızlık bölümünde il birincisi Cennet İncesu oldu.

Bütün yarışmacılara İl Müftülüğümüzce çeyrek altın ve çeşitli hediyeler verildi. Ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığımızca Kur’an’ı Kerim’i güzel okuma il birincisi Emre Selçuk ve Hafızlık bölümünde il birincisi olan Cennet İncesu umre ile ödüllendirildi.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER