Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

GSİM’DE 52 YENİ PERSONEL GÖREVE BAŞLADI 

Bu haber 10 Nisan 2019 - 11:54 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
GSİM’DE 52 YENİ PERSONEL GÖREVE BAŞLADI 

Vatandaşlarımıza daha bilinçli spor yaptırmak, sporu sevdirmek ve spor kültürünü geliştirmek, yeni yetenekleri keşfederek Türk sporuna kazandırmak için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yeni antrenör, spor uzmanı, fizyoterapist, sportif eğitim uzmanı, psikolog, diyetisyen ve masörler göreve başladı.
52 göreve yeni başlayan personelimiz Kayseri merkez ve ilçelerde sportif faaliyetleri artırmak ve Türk Sporu için görev yapacak.
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Ferdi Sporlar Merkezinde göreve yeni başlayan personelle yapılan toplantıya katıldı.
İl Müdürü Eskici, Kayseri’nin spor altyapısı konusunda ülkenin en donanımlı illerinden biri olduğunu belirterek, her yıl yüz binin üzerinde kişi spor yapıyor ve bu rakam sürekli artıyor. İnsanlarımıza daha bilinçli spor yaptırmak, sporu sevdirmek ve spor kültürünü geliştirmek için tecrübeli arkadaşlarımız ve aramıza yeni katılanlarla birlikte gerektiğinde 7/24 çalışarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz diyerek, vatana ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.  (Spor Servisi)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA