Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

HACILAR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 05 Eylül 2018 - 10:58 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.
HACILAR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Eylül ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı başkanlık etti.

Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen ve 5 maddenin görüşülerek karara bağlandığı Eylül ayı meclis toplantısında Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı, sağlık sorunları nedeniyle tedavisi devam eden Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’ye geçmiş olsun dileklerini sunarak “Başkanımızın selamları var. Sağlık durumu gayet iyiye gidiyor, en kısa zamanda da aramıza katılacaklar, yeniden geçmiş olsun diyor sağlık ve sıhhat diliyorum.” şeklinde temennide bulundu.

Hacılar Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısının birinci maddesinde yer alan Karpuzsekisi Mahallesinde kayıtlı taşınmaz devir talepleri İmar Komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2’inci maddesinde yer alan 2019 yılı Hazırlık Bütçesi görüşülerek, Plan Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3’üncü maddesinde yer alan 2018 yılı ek ödenek tahsis edilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4’üncü maddesinde yer alan Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü için İller bankasından kredi çekilmesi maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Hacılar Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısının beşinci ve son maddesinde ise Çekilen Kredinin Hacılar İmar A.Ş. tarafından ödenmesi maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının sonunda Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER