BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

HAİN PROPAGANDA
  • MEVLÜT MÜRSELUZUN
    • MEVLÜT MÜRSEL UZUN
    • hakimiyet@kayserihakimiyet200.com
    • 22 Şubat 2018 - 10:49:39

Kahraman Mehmetçiklerimizin Afrin’de kazanacağı zafer günü yaklaştıkça AK Parti iktidarına puan kazandıracak endişesiyle içimizdeki ve dışımızdaki malum odaklar topluma olumsuz dedikodular yaymaya başladılar.
Bu dedikoduların etkisi altında kalan bazı saf vatandaşlar edindiği bu kirli bilgileri bulundukları ortamlara taşıyarak gündem konusu yapıyor olmaları bizleri üzmekte. Son zamanlarda bu malum çevrelerin yeni bir dedikodusu daha ortaya çıktı.
Neymiş efendim; rejim güçlerinin Afrin’e girmesi için Esad ile YPG’nin anlaşmış olduğu. Aslında böyle bir anlaşma falan yok; velev ki olsa ne yazar. İşte gördük bir grup rejim yanlısı 25-30 araçla Afrin yakınlarına kadar geldi; anında TSK’ya emir verilerek daha yerleşim yerine girmeden topçularımızın isabetli atışıyla karşılaştılar. Baktılar ki pabuç pahalı geldikleri gibi geri gittiler.
ABD’nin terör örgütlerinin arkasına saklanarak ülkemizin sınırlarında PKK/YPG ve DEAŞ’tan oluşan düşmanca bir güç oluşturmaya kalkışması Büyük Türk Milletinin tepkisine neden oldu. Terör örgütlerinin bu oluşumunu bertaraf etmek için Türkiye meşru müdafaa hakkını kullanarak Zeytin Dalı harekatını başlatmıştır. Şimdi içimizde ne kadar beyinleri yıkanmış terör destekçisi varsa bu harekata karşı çıkıyorlar.
Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Özgür Suriye Ordusu ile birlikte hareket ederek Afrin’de terör örgütlerinin açtıkları çukurlara ve mazgallara bu satılmışları gömmesinden rahatsız olan bazı eski bakan, milletvekili, yazar, gazeteci ve oyuncudan oluşan 170 kişi bir araya gelerek bir bildiri yayınladılar.
Türk vatandaşı kimliği taşıyan süzüm ona bu aydınlar yayınladıkları bildiride “Türkiye’ye bir tehditte bulunmayan Suriye toprağı olan Afrin’e silahlı müdahalenin ülkemize barış ve güvenlik değil, daha büyük sorunlar getireceğini, Kürt yurttaşlarımızı da yürekten yaralayacağını biliyoruz.” İfadesini kullandılar.
Bu kimselere sormak gerek Suriye’de muhatap alınacak ciddi bir yönetim mi var ki oturup konuşarak anlaşasın. Suriye terör örgütlerinin ve çıkar peşinde koşan çeşitli ülkelerin işgali altında bölünmeyle karşı karşıya. Bildiriye imza atan bu kimseler birde aydın geçiniyorlar; aklınız ve mantığınız yok mu sizin? Suriye’den sonra sıranın Türkiye’ye geleceğini hiç mi düşünmüyorsunuz? Bildiride kalkmışlar birde Kürt yurttaşlarının üzülmesinden söz ediyorlar. Hangi Kürt yurttaşını kastediyorsunuz? Sakın ola ki bu dediğiniz yurttaş PKK terör örgütü ile onlara destek verenler olmasın? Vatanına ve bayrağına bağlı olan sadık Kürt yurttaşları, o sizin arka çıktığınız olanların dışındadır. Vatan toprağımızdan bir bölümü eğer ki giderse bildiriyle savunduğunuz o Kürtler de mağdur olmayacak mı? Bu nasıl bir anlayış, nasıl bir yurttaşlık. Yazıklar olsun sizin gibi hormonlu aydınlara…

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz