VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

HASAN DEDE,BUZ PATENİ YAPMAKTAN DÖNERKEN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Kayseri’de 78 yaşında kayak yapması ve Erciyes Dağı’na tırmanmasıyla bilinen Hasan Mutlu, buz pateninden döndüğü sırada otomobilin çarpmasıyla hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Sivas bulvarında meydana gelen kazada, bir eğlence merkezinde buz pateni yaptıktan sonra karşıdan karşıya geçmek isteyen 78 yaşındaki Mutlu’ya O. S.’nin sürücüsü olduğu 38 YP 801 plakalı otomobil çarptı. Sağlık ekipleri tarafından müdahale edilen H. M., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Trafik kazasında hayatını kaybeden 78 yaşındaki Hasan Mutlu, Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK) tarafından organize edilen ve bu yıl 20’incisi düzenlenen Erciyes zirve tırmanışına katılmıştı.

‘KAYAKÇI DEDE’ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Kayseri’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, ‘Kayakçı dede’ olarak tanınan 78 yaşındaki Hasan Mutlu son yolculuğuna uğurlandı. Hasan dedenin tabutunun üzerine kayak sporuna yaptığı hizmetten dolayı aldığı madalyası konuldu.
Kayseri’de ‘Kayakçı dede’ olarak tanınan 78 yaşındaki Hasan Mutlu, dün akşam saatlerinde buz pistinden çıkmış ve karşı yola geçerken araba çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Hasan Mutlu, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Hacılar Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazına, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer ve Yaşar Karayel, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Mutlu’nun yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cenaze öncesinde Hasan Mutlu’nun tabutuna sarılarak gözyaşı döken yakınları, Mutlu’nun kayak takımlarının da getirilmesini istedi. Bu arada, Hasan Mutlu’nun Erciyes Dağı’nda kayak yaparken aldığı madalyası da tabutunun üzerine konuldu.
Hasan Mutlu’nun cenazesi Hacılar Mezarlığı’nda toprağa verildi.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri’de 78 yaşında kayak yapması ve Erciyes Dağı’na tırmanmasıyla bilinen Hasan Mutlu, buz pateninden döndüğü sırada otomobilin çarpmasıyla hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Sivas bulvarında meydana gelen kazada, bir eğlence merkezinde buz pateni yaptıktan sonra karşıdan karşıya geçmek isteyen 78 yaşındaki Mutlu’ya O. S.’nin sürücüsü olduğu 38 YP 801 plakalı otomobil çarptı. Sağlık ekipleri tarafından […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz