Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

HİZMET-İŞ SENDİKASI ÜYELERİNİN HER ZAMAN YANINDA

Bu haber 11 Mart 2019 - 11:27 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
HİZMET-İŞ SENDİKASI ÜYELERİNİN HER ZAMAN YANINDA

Talihsiz bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Ömer Durgut’un ailesine ferdi kaza sigortasından temin edilen 40 Bin Türk Lirası verildi.

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanlığı tarafından yaklaşık 6 yıldır tüm üyelerine sosyal proje kapsamında ferdi kaza sigortası yaptırıldığını söyleyen Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı ve Hizmet – İş Sendikası Şube Başkanı Serhat Çelik konuyla ilgili açıklama da bulunarak şu şekilde devam etti, “ 25.11.2018 tarihinde iş kazası sonucu hayatını kaybeden Ömer Durgut’un ailesine girişimlerimiz sonucu sigortadan aldığımız 40 Bin Türk Lirası verilmiştir. Vermiş olduğumuz bu paralar ailelerin acılarını azaltmayacaktır. Fakat geri de bırakmış olduğu ve bize emanet olarak gördüğümüz ailesinin ve yakınlarının az da olsa bir ihtiyacını karşılayacaktır. Hayatını kaybeden üyemize Allah’tan rahmet geride kalanlarına hayırlı uzun ömürler diliyorum. Maalesef bu tür kazalar hayatımızın ve ülkemizin acı bir gerçeği keşke hiç yaşanmasa. Allah Kayseri’ye hizmet eden ve alın terini döken çalışanlarımızı kazalardan belalardan korusun. Umarım bu tür kazalar bir daha yaşanmaz. Bu olay da son olur. Hizmet-İş Sendikamız acısıyla tatlısıyla her zaman için üyelerimizin yanında olmaya devam edecektir” dedi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER