SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

HÜZÜNLÜ VEDA
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 31 Ocak 2016 - 15:41:38

Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası’na hüzünlü bir şekilde veda etti.
2008 yılında kupasını müzesine getiren bu kez kupaya erken veda etti.
Oysa ki Fenerbahçe maçına çok iyi başlamıştı temsilcimiz. Rakibi kendi yarı alanına hapsetti. Önde basarak Fenerbahçe’nin top yapmasına engel oldu. Rakibin bütün planları alt üst olmuştu.
Onların beklediği Kayserispor kendi yarı alanına çekilecek, Çanakkale geçilmezi oynayacaktı. Kayserispor o kadar baskılıydı ki rakip 3 pas bile yapmakta zorlanıyordu. Pasla çıkması imkânsızdı. Top Fenerbahçeli futbolcuların ayağına geldiğinde Kayserispor 3 kişiyle basıyordu rakibine. Tatlı sert futbolu Fenerbahçeli futbolcuları sinir harbine sokmuştu. Zaman zaman sarı kırmızılı futbolcuları yaka paça ettiler. Öyle anlar geldi ki maç nerdeyse karakolda bitecekti. Bırakın saha içini yedek kulübeler de futbolcular kadar efor sarf ediyordu.
Kayserispor’un önde basması rakibi bunaltsa da hızlı çıkılan ataklarda da Fenerbahçe gole yaklaştı. Bu sistem de rakibin gol atma şansı tabi ki vardı. Ancak şans yanımızdaydı. Sarı lacivertlerin İlk yarı da 3 pozisyonu vardı. Golsüz geçilen ilk devrenin ardından Tolunay Hoca’nın planları tıkır tıkır işliyordu. Adeta takım bir saat gibiydi. Dakikalar geçtikçe rakip sıkıntılanıyor.
Üzerimize gelmeye çalışıyordu. Kayserispor ise oyun disiplininde hiç kopmadı. 90 dakika sıfır sıfırla geçildi. Maç uzatmalara gitti. Kayserispor ‘un istediği olmuştu. İkinci plan maçı penaltılara götürmekti. Bunu da nerdeyse başaracaktı. Son dakikalara gelindiğinde Deniz’in hakemi aldatmaya yönelik hareketinden sonra gördüğü kırmızı kart maçı da aldı götürdü. Diego’nun 113.dakikada attığı gol umutlarımızı yıktı.
Yıkılan umutları 116. Dakikada Oliveria’nın direkten dönen topu yeşertecekti ama olmadı. Kupaya hüzünlü bir şekilde veda ettik.
Son olarak Kayserispor’un yeni transferi Oliveria oyunda kaldığı süre içerisinde göz doldurdu. Sarı kırmızılılar oynadığı futbolla lig için ümit verdi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz