GENÇLERBİRLİĞİ SOYUNMA ODASINDA KAVGA ÇIKTI

GENÇLERBİRLİĞİ SOYUNMA ODASINDA KAVGA ÇIKTI

SUMUDİCA: “BUGÜN KAZANMAYI HAK ETTİK”

SUMUDİCA: “BUGÜN KAZANMAYI HAK ETTİK”

MESUT BAKKAL: “BATACAKSAK İKİMİZ DE BATACAĞIZ”

MESUT BAKKAL: “BATACAKSAK İKİMİZ DE BATACAĞIZ”

JULİEN HASTALIĞINA FRANSIZ KALMADI

JULİEN HASTALIĞINA FRANSIZ KALMADI

OKULLARARASI HENTBOL GENÇ KIZLAR MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

OKULLARARASI HENTBOL GENÇ KIZLAR MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

HUZUR KENTİNDE NİCE BAYRAMLARA
HUZUR KENTİNDE NİCE BAYRAMLARA

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Kayseri’nin huzur kenti olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, böyle bir kentte Kurban Bayramını karşılamanın heyecanını yaşadıklarını belirtti ve tüm hemşehrilerinin Kurban Bayramını tebrik etti. Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Kayserililerin hizmetine sunduğu eşsiz manzaraya sahip Talas-Erguvan Tesislerinde halkın bayramını kutladı. Başkan çelik, […]

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Kayseri’nin huzur kenti olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, böyle bir kentte Kurban Bayramını karşılamanın heyecanını yaşadıklarını belirtti ve tüm hemşehrilerinin Kurban Bayramını tebrik etti.

Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Kayserililerin hizmetine sunduğu eşsiz manzaraya sahip Talas-Erguvan Tesislerinde halkın bayramını kutladı. Başkan çelik, Kurban Bayramının bu milletin en önemli ortak değerlerinden birisi olduğunu söyledi. Kurban Bayramının ortak sevinç kaynaklarımızdan olduğunu ifade eden Başkan Çelik, bayramın memleketimizin her köşesinde huzurla idrak edileceğini dile getirdi.

Kayseri’de sakin ve huzurlu bir yaz döneminin geride bırakıldığını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, yaz döneminin alt ve üst yapı yatırımları ile kültür ve sosyal hizmetler açısından yoğun geçtiğini söyledi. Şehrimiz huzur kendi hüviyetine de vurgu yapan Başkan Çelik, “Düzgün planlanmış bir şehirde yaşıyoruz. Bu düzgün planlamanın neticesinde oluşan huzur insanların yüzüne yansıyor. Şehir dışından gelen misafirler, ‘bu şehrin insanları ne kadar mutlu ve huzurlu’ diyor. Bizler de hemşehrilerimizin rahat ve konforlu bir kent hayatı yaşamaları için gereken tüm projeleri, tüm tesisleri, tüm aktiviteleri yapıyoruz” dedi.

Mesajında, milletimizin ve İslam aleminin bayramını kutlayan Başkan Mustafa Çelik, “İnşallah Rabbim kazasız belasız nice bayramlara hepimizi eriştirsin. Tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.(Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz