KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL
İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL

Vali Süleyman Kamçı, İlimizde İl ve İlçe Nüfus Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzeregöreve başlayacak olan 21 “Sözleşmeli Büro Personeli” ile sözleşme imzalama törenine katıldı. Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Vali Kamçı, Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı, İl Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Öztürk ve göreve başlayacak personel katıldı. Vali Kamçı, burada yaptığı konuşmada,İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatı […]

Vali Süleyman Kamçı, İlimizde İl ve İlçe Nüfus Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzeregöreve başlayacak olan 21 “Sözleşmeli Büro Personeli” ile sözleşme imzalama törenine katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Vali Kamçı, Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı, İl Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Öztürk ve göreve başlayacak personel katıldı.

Vali Kamçı, burada yaptığı konuşmada,İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatı Valilik, Kaymakamlık, İl ve İlçe Nüfus birimlerinde istihdam edilmek üzere ülke genelinde toplam bin 545 personelin göreve başlayacağını ifade ederek, bu kapsamda ilimizde de 21 personelin il ve ilçe nüfus müdürlüklerinde göreve başlayacağını belirtti.

Vali Kamçı, nüfus müdürlüklerindeki açığın yeni alınan personelle birlikte giderilmeye çalışılacağını belirterek, göreve yeni başlayacak personele görev yerlerinde başarılar diledi.

Yılbaşından itibaren ehliyet ve pasaportların da nüfus müdürlükleri tarafından verileceğini ifade eden Vali Kamçı, bu sebeple personel alımında nüfus müdürlüklerine ağırlık verildiğini belirtti.

2018 yılından itibaren nüfus müdürlüklerinin işlerinin daha da artacağının altını çizen Vali Kamçı, yeni alınan personellerle birlikte bu iş yükünün azaltılacağını ve vatandaşa daha iyi hizmet verileceğini kaydetti.

Vali Kamçı, ilimiz emrine 11 adet lisans mezunu ve 10 adet ön lisans mezunu olmak üzere toplam 21 adet Sözleşmeli Personel alındığını ifade ederek, alınan bu personellerin hepsinin İl ve İlçe Nüfus Müdürlüklerinde görevlendirildiğini belirtti.

Konuşmasının ardından sözleşmeleri imzalayan Vali Kamçı, ilimizde görev yapacak personelle tek tek sohbet ederek yeni görevler yerlerinde başarılar diledi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz