Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

İYİ PARTİ KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU

Bu haber 30 Eylül 2018 - 15:02 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.
İYİ PARTİ KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI İL YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU

İyi Parti Genel Başkanı  Meral Akşener’in 11 Eylül 2018 tarihli yetkilendirme onayı ile Kayseri İl Teşkilatını kurmak ile görevlendirilen Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt; yoğun istişare ve görüşmeler ile oluşturduğu Kayseri İl Başkanlığı Yönetim Kurulu listesini İYİ Parti Genel Merkezine onaya sunmuş ve 28 Eylül 2018 tarihi itibari ile de sunulan yeni yönetim listesi Genel Başkan Sn. Meral Akşener tarafından onaylanmıştır.

Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ ve Talas İlçe Başkanı Osman HaymanA ilk olarak İyi Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile özellik ile yerel seçim öncesi yapılacak çalışmalar hakkında görüşmelerde bulunmuşlar ve daha sonra da İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener tarafından kabul edilmişlerdir.

Onaylanan yeni il yönetim listesi aşağıdaki isimlerden oluştuğunu ve yeni il yönetiminin hemen çalışmalara başlayacağını İl Divan Heyeti’nin de kısa sürede açıklanarak yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanılacağını siz değerli basın mensuplarına ve Kayseri kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Yönetim Kurulu Listesi: Süleyman Bozkurt, M.Sebati Ataman, Güler Funda Dağ, Necmettin Apaydın, Zübeydegündüz, Mazhar Polat, Serap Altuntaş Eroğlu, Necla Ulutopçu, Şevki Karamete, Ahmet Karaca, Ceyhan Dayıoğlu, Ayhan Kılınçkaya, Ümüt Yasin Tunçbilek, Mediha Köken, İlhan Tanrıöven, Ahmet Kılıçaslan, Mustafa Hamurcu, Osman Türk, Volkan Demirci, Mehmet Genişer, Ayşegül Çakmak, Didem Bozgedik Özsoy, Turan Karabulut, Olcay Hacıbekiroğlu, İsmet Saraç, Tufan Dinçer, Abdullah Aydoğan , Osman Arslan, Berrin Çelik , Halil Esen, Menekşe Çelebi, Canan Morbel, Kürşat Taşdemir, Onur Mutlutürk, Halil Teber, Bayram Zengin, Ali Benli, Önder Kural , İbrahim Kılıç, Şadan Güner, Cabbar Türksoy, Ferdane Özdemir, Ali Açıkgöz, Erol Bahadır, Orhan Bürüngüz, Faruk Özkan, Bergüzar Kılıç, Ülkühan Dağaşan, Derviş Ferah, Zeynep Aslan, İcabi Yeşilyurt, Senem Kılınç, Gökçe Dinç, Burhan Gürün, Tülün Ulutaş, Şakir Al, Abdülhamit Kaynar, Seyit Duran, Tuncay Karacabey, Yakup Ruhcan, Ömür Turgut, Burhan İyigün, Gurbet Uras, Alper Tunga Ünal, Nazım Gereklioğlu, Sinan Özdemir, Aykan Mazmanoğlu.

İl Disiplin Kurulu Üyeleri: İsmail Tanrıöven, Halil Yılmaz, Lale Dağaşan, Serdar Tanırlı, Emin Yılmaz, Melahat Yuvalı, Bekir Bulut, Aytekin Doymuş, Hayrullah Durmuş, Mustafa Başdemir, Ömer Yurdakul Akdeniz, Kadir Kaplan, Yılmaz Aktaş, Mehmet Abeş (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA