CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

İYİ PARTİ MELİKGAZİ’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA ZİYARET
İYİ PARTİ MELİKGAZİ’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA ZİYARET

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Sağlık ve Spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Gamze S.Güney Ünal koordinatörlüğünde Kayseri Özel Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Ziyaret, masa tenisinde Türkiye üçüncüsü olan Ülkü Birol’u kutlamak ve bu merkezde eğitim gören çocuklarımızı görmek, onlara manevi destek amacıyla yapıldı. Eğitim Merkezinin Müdürü Mahmut Özdemir ve […]

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Sağlık ve Spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Gamze S.Güney Ünal koordinatörlüğünde Kayseri Özel Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
Ziyaret, masa tenisinde Türkiye üçüncüsü olan Ülkü Birol’u kutlamak ve bu merkezde eğitim gören çocuklarımızı görmek, onlara manevi destek amacıyla yapıldı.
Eğitim Merkezinin Müdürü Mahmut Özdemir ve diğer çalışanları merkezin faaliyetleri ile ilgili Yönetim Kurulu Üyelerimize kısa bir brifing vermiştir. Bu merkez yaklaşık dörtbuçuk aydır faaliyette olup otizimli, fiziksel engelli ve down sendromlu insanlara eğitim vermektedir.Bu eğitimin amacı yukarda belirtilen engelli insanlarımızı sosyalleştirmek ve topluma kazandırmaktır. Bu insanların toplumun bir parçası olduğu ve ayrıştırılmaması gerektiği bilincinin toplumda oluşturması gerektiğini sağlamaktır. Eğitim merkezi kısa bir süre önce kurulmasına rağmen yüzme, atletizm ve masa tenisi spor dallarında ferdi başarılar elde etmiştir. Ayrıca Eğitim Merkezinde halk oyunları, semazen, müzik ve ritim konusunda eğitim verilmektedir. Bize Eğitim merkezinin faaliyetlerini anlatan Mahmut Özdemir, Yusuf Çoşkun ve Hakan İşman hocalarımızdaki mesleki heyecan ve çalışma azmi bu çocuklarımızın gerçekten işlerini iyi bilen ve güvenilir bir ekibin elinde olduklarını göstermiştir.Bu hocalarımıza ve merkezde görevli diğer çalışanlara, özverili çalışmlarından dolayı Türk Milleti ve aileleri adına minnettarız.
Ziyaretimizin ikinci bölümünde eğitim gören çocuklar ziyaret edilmiştir. Bu çocuklarımızın gözlerindeki samimi ve candan bakışlar üyelerimiz tarafından hiçbir zaman unutmayacak kadar içtendi. Bir süre beraber vakit geçirilerek sohbetler edildi. Masa tenisinde Türkiye üçüncüsü olan Ükü Birol kızımız tebrik edilerek kendisine çeşitli hediyeler verildi. Spor ve Sağlıktan sorumlu Başkan Yardımcımız Gamze S.Güney Ünal Ülkü Birol ile kısa bir süre masa tenisi oynadı.
Bu tarz eğitim kurumları Devletimizin verdiği ödenek yetersiz olduğundan toplum tarafından mümkün olduğunca maddi ve manevi desteklenmelidir. Bireysel yada toplu olarak burada eğitim gören çocuklarımız ziyaret edilmelidir.
Eğitim Merkezi Yöneticilerine İyi Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı olarak elimizden geldiğince her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olacağımızı ve bu ulvi çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ederek ziyaretimiz bitirilmiştir.(Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz