Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu, Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında ve ev sahipliğinde İmtaş A.Ş.’de toplandı.

2 yıldır İstişare Kurulu Başkanlığını yürüten Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu olağan görev süresi dolması sebebi ile görevini kurulun başkan yardımcılığı görevini yürüten 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Dr. Tayfun Türkoğlu’na devretti.

Başyazıcıoğlu devir teslim töreninde şöyle konuştu : “KalDer Ailesinin bir parçası olmak daima gurur verdi. Başkanlık görevi ise ayrı bir sorumluluk duygusu idi. Hizmet bölgemiz olan Kayseri ve civarı illerde mükemmellik kültürünün yayılması için gayret ederken öncelikle bu kültürü, felsefeyi kendimiz benimsememiz gerekiyordu. Bu konuda samimi gayretler içinde olduk. Görev sürem boyunca pek çok etkinlik, eğitim, teknik gezi düzenledik. Bunlar sayesinde gördük ki Kayseri sanayicisi kurumsallaşma konusuna gerçekten önem veriyor. Bu kurumlarla KalDer’in aynı kulvarda yürüyebilmesi, aktif şekilde hareket edebilmesi için KalDer’in kendi değer önermesini çok iyi anlatması gerektiğinin farkına vardık. Bu konuda da İstişare Kurulumuzla çok uyumlu çalıştık. Her bir kurul üyemize verdikleri destekten ötürü tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni başkanımız sayın Tayfun Türkoğlu da kurul üyeliğine başladığından beri önemli çalışmalara imza attı. Tüm kurul üyelerimizin ve merkez KalDer yönetiminin gözü arkada kalmayacak şekilde üzerinde hem fikir olduğu bir isim haline geldi. Kendisinin bu bayrağı daha yükseklere taşıyacağından hiç şüphemiz yok. Kendisine de gönülden başarılar diliyorum. Elbette bu bir veda değil. KalDer’in ihtiyaç duyacağı her konuda mutlaka yanında olacağız.”

KalDer İstişare Kurulu’nun oy birliği ile göreve gelen yeni Başkan Dr. Tayfun Türkoğlu da tüm kurul adına Başyazıcıoğlu’na teşekkür plaketini sundu. Türkoğlu, onurlu bir görev devraldığını belirterek şöyle konuştu: “KalDer’in misyonu toplam kalite yönetimi felsefesinin ve mükemmellik kültürünün ülkemizde yayılmasına öncülük etmektir. Bu anlamda çok kutsal bir misyon üstlendiğini düşünüyorum. Murat Beyle mesai yapmak çok kıymetli idi. İstişare Kurulu’ndaki her biri, biri birinden değerli arkadaşlarımızla bu misyona bağlı şekilde daha üst seviyede çaba sarf etmeye gayret edeceğiz. Hepimiz için hayırlı olsun.”

Törende ayrıca kurul üyelerinden Orta Anadolu TAŞ İK Müdürü Nihan Sert de Başyazıcıoğlu’na kahve takımı hediye etti. Sert, “Bu tür gönüllülük içeren çalışmalarda üyelerimiz ailelerine ayıracakları zamanlardan feragat ediyorlar. Bu anlamda Murat Beyin eşi Sevim Hanıma da teşekkürlerimizi sunmak istedik. Murat Bey ve Sevim Hanımın kahve keyfi yaptıklarında KalDer’i hatırlamalarını umarak bir kahve takımı hediye ettik." dedi.

Başyazıcıoğlu, nazik düşünce ve hediyeleri için Başkana ve kurul üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

Gündemin diğer önemli maddesi 25 Ekim 2018 tarihinde “Mükemmellik Yolunda İnsan 4.0” ana teması ile düzenlenecek olan 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi idi. Türkoğlu konuşmacılarının neredeyse hepsinden teyit aldıklarını belirterek yakın zamanda tüm teyitlerin alınmasından sonra konuşmacı isimlerinin kamuoyu ile paylaşılacaklarını belirtti.

Toplantının diğer katılımcıları Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, Turkuaz Seramik A.Ş. Tedarik Zinciri Müdürü Yusuf Özkaya, Kilim Mobilya A.Ş. Soft İşletmeler Grubu İşletme Müdürü Veysel Aslankaya, Mix Yaşam Merkezi Müdürü Özlem Özgen, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve KalDer Kayseri Temsilciliği Eğitim, Etkinlik ve GençKal Sorumlusu Bilal Kızak İdi. Toplantı çekilen fotoğrafla son buldu. (Kurum Haber)

  
05 Eylül 2018 - 11:56 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

KalDer BAŞKANI DR. TAYFUN TÜRKOĞLU OLDU

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA