Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KalDer BAŞKANINDAN  KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE KAYSERİ SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

Bu haber 11 Ekim 2018 - 11:15 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.
KalDer BAŞKANINDAN  KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE KAYSERİ SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı, Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Başkanı Dr. Tayfun Türkoğlu, İstişare Kurul üyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, KalDer Merkez Genel Koordinatörü Tuğrul Fadıllıoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İlk ziyarette, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik KalDer heyetini makamında kabul etti.

Eminoğlu Pilavcı, KalDer faaliyetleri ve özellikle 25 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi hakkında Çelik’e bilgi sunup sempozyuma davet etti. Pilavcı, Eminoğlu ailseinden gelen bir Kayserili olarak Kayseri Temsilciliğinin öenmli işler başardığını görmekten mutluluk duyduğunu ancak daha büyük başarılar için Büyükşehir Belediyesi gibi kıymmetli destekçilere ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu anlamda 3 yıl önce Ulusal Kalite Hareketi’ne imza atarak KalDer hizmetlerinden yararlanmaya başlayan Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Ulşaım A.Ş.’nin önemli başarılara imza attığını; önce Kararlılık sonra da Yetkinlik Belgesi almaya hak kazandığını hatırlattı. Eminoğlu Pilavcı, aynı şekilde Büyükşehir Belediyesi’ni de KalDer üyesi olarak görmekten onur duyacaklarını ve başarılarının KalDer ödül sürecinde taçlandırılacağına inandığını ifade etti. Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzulah Gündoğdu da KalDer üyeliğinin kendilerine hem kurumsallaşma hem de tüm paydaşları doğru şekilde anlama konusunda önemli kazanımlar sağladığını belirtti.

4.EMZ program içeriğini inceleyen Çelik, Kayseri için etkinliğin olduça katma değerli olacağına inandığını ve etkinlikte yer almaya çalışacağını ifade eti. Endüstri 4.0’ın insan boyutunu konuşacak panelistlerin çok kıymetli isimler olduğunu belirtti. Çelik, şuana kadar her yıl Erciyes Mükemmellik Zirvelerini desteklediklerini hatırlatarak bu yıl da aynı desteğin süreceğini ifade etti. Çelik, Ulusal Kalite Hareketi’nin Ulaşım A.Ş.’nin başarılarına ivme kazandırdığını gözlemlediklerini belirtip Büyükşehir Belediyesi’nin de 4. EMZ’de UKH’a imza atabileceğini ifade etti.

Eminoğlu Pilavcı, destekleri için Çelik’e teşekkür etti ve ziyaret çekilen fotoğraflarla son buldu.

KalDer heyeti aynı gün Buket Eminoğlu Pilavcı Başkanlığında Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti.

Eminoğlu Pilavcı, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi programını Büyüksimitci’ye sundu.

Büyüksimitci, KalDer’in, KAYSO Hizmet binası çatısı altında faaliyetlerini sürdürmesinden dolayı yakın mesai halinde olduklarını ve KalDer çalışmalarını takip ettiğini belirtti. Kayseri sanayicisinin KalDer’in çalışmalarından faydalandığını, kendilerine önemli çıkartımlarda bulunduğuna şahit olduğunu ifade etti. KalDer’in deneyim paylaşım panellerinde de fırsat buldukça yer aldığını belirterek “Her deneyim paylaşımında katılımcılara örnek olacak işler dinliyoruz. Kayseri ve Kayseri sanayisinin buna ihtiyacı var ve bizde Sanayi Odası olarak kurulduundan beri KalDer’i, organize ettiği deneyim paylaşımlarını ve Erciyes Mükemmellik Zirvesi’ni destekliyoruz” dedi.

Eminoğlu Pilavcı, KalDer’e olan desteklerinden dolayı Büyüksimitci’ye teşekkür etti ve ziyaret çekilen fotoğrafla son buldu. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA