Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KalDer ’DEN  NNY ÜNİVERSİTESİNE VE OSB BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Bu haber 26 Eylül 2018 - 10:59 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.
KalDer ’DEN  NNY ÜNİVERSİTESİNE VE OSB BAŞKANLIĞINA ZİYARET

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu yeni başkanı Dr. Tayfun Türkoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcisi Salih YalçınKayseri OSB Müdürlüğüne ve NNY Üniversitesine ziyaret düzenledi.

Türkoğlu ve Yalçın, ilk olarak Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Türkoğlu, KalDer’in yakın dönemdeki faaliyetleri, ekim ayında gerçekleşecek 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi ve olası eğitim faaliyetleri hakkında bilgi paylaştı. Üniversitelerle sürekli işbirliği içinde bulunulması gerektiğini de belirten Türkoğlu, toplam kalitenin sanayicilerle paylaşıldığı kadar öğrencilerle de paylaşılması gerektiğini, bunun için üniversitelerde deneyim paylaşımı gerçekleştirmenin öğrencileri olumlu yönde etkileyeceğini belirtti.

Güney, etkinliğin ana temasını ve gelecek konuşmacıları başarılı bulduğunu belirtti. KalDer’in GençKal ekibi arasına katılan Nuh Naci Yazgan öğrencilerinin de bu tür etkinliklerde görev alarak deneyim kazanmalarının önemine vurgu yaptı.Güney, öğrenciliern KalDer tarafından düzenlenen deneyim paylaşım panellerine katılımlarının iş başvurularında ve işe yaşamlarında kendilerine olumlu katkıları olacağını belirtti. Güney ayrıca Nuh Naci Yazgan öğrencilerine de KalDer etkinliklerinde görev verilmesinden, tez ve staj gibi taleplerinde öğrencilere destek olunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türkoğlu’na teşekkür etti.Ziyaret çekilen fotoğrafla son buldu.

Türkoğlu ve Yalçın aynı hafta Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ı makamında ziyaret etti.

Türkoğlu, 25 Ekim 2018 tarihinde Kayseri Ticaret Odası’nda düzenlenecek olan 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi etkinlik programının konuşmacı teyitlerini de alarak tamamlandığını belirterek Nursaçan’a program hakkında bilgi paylaştı.

Kayseri’de gelişen sanayinin önemli destekçilerinden biri olarak OSB Müdürlüğünün pek çok hizmeti güvenle, inançla ve sürdürülebilir şekilde üyelerine sunduklarını belirten Nursaçan, Kayseri sanayisinin çehresini geliştirme ve üretim çeşitliliğini artırma olasılığındaki her türlü projeye ve işbirliğine de açık olduklarını belirtti.

Nursaçan, 4. EMZ’nin içerik bakımından dolu bir program olduğunu ve Mükemmellik Yolunda İnsan 4.0 olarak belirlenmiş ana temasını da oldukça anlamlı ve yerinde bulduğunu ifade etti.

Nursaçan, Kayseri sanayicisi için de katma değerli olacak böylesi bir sempozyumun duyurulması konsunda kendi hizmet alanı içerisindeki billboardlarda yer vererek destek verebileceklerini belirtti.

Türkoğlu, misafirperverliği ve desteği için Nursaçan’a teşekkür etti ve günü anısına Nursaçan’a tank biblosu hediye etti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER