Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KalDer’in YENİ BAŞKANI DENER MAKİNA’YI ZİYARET ETTİ

Bu haber 21 Eylül 2018 - 11:18 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.
KalDer’in YENİ BAŞKANI DENER MAKİNA’YI ZİYARET ETTİ

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu yeni başkanı Dr. Tayfun Türkoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın, Dener Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dener’i ziyaret etti. Kurum Genel Genel Müdürü Mehmet Karaca ve Genel Koordinatör Emin Erdemin de bulunduğu ziyaret, kurmların karşılıklı bilgi alışverişi ile geçti.

Türkoğlu, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi’nin hazırlığı devam ederken bir taraftan kurumlarla tanışmayı amaçladığını, hız kesmeden üye ve potansiyel üye ziyaretleri gerçekleştirmek istediğini belirtti. Türkoğlu, 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi programını Karaca’ya sunduklarını, programın ana teması, içeriği ve sponsorluk ile ilgili bilgi aktardıklarını belirtti.

Ziyarette, Dener Makine’nın İncesu’daki eski adıyla Taksan tesilerini de gezme fırsatı bulduklarını belirten Türkoğlu, harap haldeki tesislerde hayranlık uyandıracak güzel gelişmeleri görmekten dolayı Kayseri ve ülke sanayisi adına memnun olduklarını ifade etti. Mustafa Dener, gerek modern idari binası, gerekse üretim tesislerinde yerleşmeye başlayan makine parkı hakkında Türkoğlu ile bilgi paylaştı.

Ülke pazarında pek çok kuruma ürün/hizmet sundukları gibi Dünya’nın 90’a yakın ülkesine makine ihracatı yaptıklarını belirten Dener, bu anlamda ülke ekonomisine önemli katkılar sağladıkalrarını ifade etti. Ülke sanayisinin makinalarla üretim yapabileceğini; ülkenin dış ticaret açığında makine alanında yurt dışına bağımlılığın azaltılması gerektiğine inandıklarını belirten Dener, misyonlarını çok samimi şekilde bu açığın kapatılması konsunda ülke ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ifade etti.

Dener, ayrıca yeni görevinde Türkoğlu’na başarılar diledi. Ziyaret çekilen fotoğrafla son buldu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA