MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

KAMU BAŞDENETÇİSİ ŞEREF MALKOÇ, ERÜ’YÜ ZİYARET ETTİ
KAMU BAŞDENETÇİSİ ŞEREF MALKOÇ, ERÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, beraberindeki heyetle Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven’i ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven, misafirlerini rektörlük binası protokol girişinde karşıladı. Ziyarette Rektör Prof. Dr. Güven, üniversitedeki eğitim-öğretim ve bilimsel çalışmalar hakkında Başdenetçi Şeref Malkoç’a bilgiler verdi. Yükseköğretim Kurulu tarafından geçtiğimiz yıl 9 üniversite ile birlikte […]

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, beraberindeki heyetle Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven’i ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven, misafirlerini rektörlük binası protokol girişinde karşıladı.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Güven, üniversitedeki eğitim-öğretim ve bilimsel çalışmalar hakkında Başdenetçi Şeref Malkoç’a bilgiler verdi.

Yükseköğretim Kurulu tarafından geçtiğimiz yıl 9 üniversite ile birlikte ‘araştırma üniversitesi’ seçilen Erciyes Üniversitesi’nin bilimsel araştırmalar alanında önemli çalışmalar yürüttüğü belirten Rektör Güven, bu çalışmaların büyük çoğunluğunun ülkeye katkı verecek projelerden oluştuğunu söyledi.

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ise Rektör Güven’e ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Şeref Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumları tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Ombudsman Kayserililerle Buluşuyor’ programı kapsamında Kayseri’ye geldiklerini ve gerçekleştirdikleri kurum ziyaretlerinde şehir hakkında görüş alış verişinde bulunduklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından Başdenetçi Malkoç, Rektör Güven’e plaket, Rektör Güven ise Başdenetçi Malkoç’a çini vazo hediye etti.

Rektörlük ziyaretinde Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’a, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile kamu denetçileri Yahya Akman, Saadettin Kalkan, Hüseyin Yürük ve Genel Sekreter İbrahim Kılınç da eşlik etti.

Ziyaretinin ardından ise Rektör Güven, Vali Süleyman Kamçı’nın da katılımı ile misafirlerine akşam yemeği verdi.(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz