MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

KAYMAZ, ANKARA AKHİSARSPOR İLE GENÇ UŞAKSPOR MAÇINDA GÖREV YAPTI
KAYMAZ, ANKARA AKHİSARSPOR İLE GENÇ UŞAKSPOR MAÇINDA GÖREV YAPTI

Ankara Akhisar Spor Kulübü ile Genç Uşak Spor Kulübü Hentbol 1.Lig bayan maçında görev yaptı. Kayseri Bölgesi Klasman Hentbol Hakemi Mehmet Fatih Kaymaz ile Balıkesir Bölgesi Klasman Hentbol Hakemi Ersoy Turan, 07 Ekim 2017 Cumartesi günü Ankara Akhisar Spor Kulübü ile Genç Uşak Spor Kulübü arasında Cebeci ,Yaşar Sevim Spor Salonunda oynanan hentbol 1.Lig bayanlar 3.hafta karşılaşmasını yönetti. Müsabakadan […]

Ankara Akhisar Spor Kulübü ile Genç Uşak Spor Kulübü Hentbol 1.Lig bayan maçında görev yaptı.

Kayseri Bölgesi Klasman Hentbol Hakemi Mehmet Fatih Kaymaz ile Balıkesir Bölgesi Klasman Hentbol Hakemi Ersoy Turan, 07 Ekim 2017 Cumartesi günü Ankara Akhisar Spor Kulübü ile Genç Uşak Spor Kulübü arasında Cebeci ,Yaşar Sevim Spor Salonunda oynanan hentbol 1.Lig bayanlar 3.hafta karşılaşmasını yönetti.

Müsabakadan önce hakemler, Hamam Önü bölgesinde bulunan merhum lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini, Mehmet Akif Ersoy Müzesini ve tarihi Karacabey Camisini ziyaret ettiler.

Müsabaka sonrasında ise gözlemci ve hakemler gazeteci ve Kayseri Bölgesi Hentbol klasman hakemi Mehmet Fatih Kaymaz’ın hazırladığı özel çiğköfte sofrasında bir araya geldiler.

AMATÖR SPOR HAFTASI HENTBOL MÜSABAKALARI YAPILACAK

Cumhuriyet Kupası Hentbol turnuvası’da bu yıl yapılacak.

2017-2018 hentbol sezonu Amatör Spor Haftası Etkinliği çerçevesinde hentbol müsabakaları, kulüplü küçük bayan-erkek ile kulüplü minik erkekler kategorilerinde 12 Ekim 2017 Perşembe günü Talas Spor Salonu’nda oynanacak müsabakalarla başlayacak.

Bu yıl, 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Türkiye genelinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler ile kutlanan etkinlikler çerçevesinde Kayseri’de de birçok branşta faaliyetler yürütülecek.

Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde 12 Ekim 2017 tarihinde başlayacak hentbol müsabakalarına katılacak takımları şöyle açıkladı;

Amatör Spor Haftası Etkinliklerinde,” Kulüplü Minik Erkeklerde; Okuntu Gençlik Spor Kulübü, İzzet Öksüzkaya Spor Kulübü, Spor A.Ş. Gençlik Spor Kulübü ve Kayseri Voleybol Spor Kulübü takımları, Kulüplü Küçük Erkeklerde; Okuntu Gençlik Spor Kulübü, İzzet Öksüzkaya Spor Kulübü ve Kayseri Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü takımları, Kulüplü Küçük Bayanlarda; Festival Halk Dansları Gençlik Spor Kulübü ve Derneği, Okuntu Gençlik Spor Kulübü, Kayseri Voleybol Spor Kulübü takımları kıyasıya mücadele verecekler” dedi.

Cumhuriyet Kupası Hentbol Turnuvası İlk Kez Yapılacak

Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Hentbol Turnuvasının bu yıl ilk kez Kulüplü Minik Bayanlarda kategorisinde yapılacağını vurguladı.

Kaymaz, 16 Ekim-24 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacak Cumhuriyet Kupasına; Festival Halk Dansları Gençlik Spor Kulübü ve Derneği, Okuntu Gençlik Spor Kulübü, İzzet Öksüzkaya Gençlik ve Spor Kulübü ve Kayseri Voleybol Spor Kulübü ile Kayseri Denge Spor Kulübü takımlarının katılacağını sözlerine ekledi.

Kayseri bölgesi klasman ve il hentbol hakemlerinin yöneteceği müsabakalar Talas Spor Salonunda yapılacak.

Turnuva sonunda ilk 3 dereceyi elde edecek takımlara kupaları düzenlenecek törenle verilecek. HABER/FOTOĞRAF: Mehmet Fatih KAYMAZ           

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz