Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI ERCİYES GEZİSİNDE BULUŞTU

Bu haber 10 Aralık 2018 - 10:35 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.
KAYSERİ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI ERCİYES GEZİSİNDE BULUŞTU

Kayseri Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları üyeleri Erciyes gezisinde buluştular.Etkinlikte Hayrettin Doğan’da katılımcılara fotoğraf sanatı hakkında bilgiler verdi.Ace Otel ve Arlberg Spor’un da destek olduğu faaliyetten katılımcılar memnun ayrıldıklarını belirttiler.

Konu hakkında açıklama yapan fotoğrafçı Hayrettin Doğan şunları söyledi:”Biz dünya genelindeki fotoğrafseverler olarak bu sanata sahip çıkmaya çalışıyoruz,ya da en azından ben ve çevremdeki insanlar bu şekilde düşünüyorlar.Bugün burada olmamız da bunun en bariz göstergesidir.Ve bizler için bilgi paylaştıkça bilgidir,paylaştıkça değer kazanır.Ben de bugün burada bu genç arkadalarıma fotoğraf sanatında “ilk adımları”attırmak,zamanla daha geliştirmelerine yardımcı olmak için bulunuyorum.Onlardan aldığım azimle bu kursu daha da ileriye götüreceğimizden hiç şüphem yok.Bu kurs çerçevesinde zamanla gerek Kayseri içinden,gerekse Türkiye genelinden fotoğraf emektarı dostları aramızda görmek isteyeceğiz.

Bu yolda bize destek olan(Arlberg Spor ve Ace Otel Erciyes) ve olacaklara şimdiden teşekkür ederim.”dedi. HAYRETTİN DOĞAN

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER