Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kayseri Emniyeti’nin dilencilikle mücadelesi sürüyor

Bu haber 06 Nisan 2019 - 13:25 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
Kayseri Emniyeti’nin dilencilikle mücadelesi sürüyor

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, dağıttıkları broşürler ile vatandaşlara dilencilik konusunda bilgiler verdi.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri üzerinde ‘Sokaklarda duygusal istismar edilmediği huzurlu bir kent için dilenciliği meslek edindirmeyelim’ yazılı broşürleri dağıtarak, vatandaşlara dilencilik konusunda bilgiler verdi. Kentte vatandaşların yoğun olduğu yerlerde broşür dağıtan ekiplerin çalışmaları ile dilencilerin sayısında da azalma oldu.
Çalışmalar hakkında bilgiler veren Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Alparslan Şahin, “Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü olarak Dilenciliği Meslek Edindirmeyelim Projesi kapsamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Havaların ısınmasıyla beraber Cumhuriyet Meydanı’nda yoğun bir kalabalık var. Bizde Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızı dilencilikle mücadelede bilinçlendirmeye devam ediyoruz. Biz, sokaklarında duyguların istismar edilmediği huzurlu bir Kayseri için bilgilendirme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA